Milan Rúfus Malé resumé

Milan Rúfus Malé resumé
Milan Rúfus Malé resumé
it

Štyridsiatnik Viktor, úspešný a ambiciózny podnikateľ, žije vcelku pokojným životom – až do dňa, keď sa mu po tragickej nehode manželky v jedinej chvíli zrúti celý svet. Zostane sám s pätnásťročnou dcérou Sandrou, s ktorou nemá práve najlepší vzťah a ktorej pubertálne problémy sú mu na hony vzdialené. Nemenej zložité ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788022015134
    9788022015226
    978-80-220-1522-6
Štyridsiatnik Viktor, úspešný a ambiciózny podnikateľ, žije vcelku pokojným životom – až do dňa, keď sa mu po tragickej nehode manželky v jedinej chvíli zrúti celý svet. Zostane sám s pätnásťročnou dcérou Sandrou, s ktorou nemá práve najlepší vzťah a ktorej pubertálne problémy sú mu na hony vzdialené. Nemenej zložité sú aj Viktorove vzťahy so ženami, ktoré mu postupne – náhodne i cieľavedome – vstupujú do života a všemožne sa usilujú získať jeho lásku. On sám sa však musí predovšetkým popasovať s nástrahami všedného života, naučiť sa zvládať nápor každodenných povinností a popritom si neúnavne hľadať cestu k dcére.
Sudoku lásky, sviežo a pútavo napísaný príbeh zo súčasnosti, nám na osudoch hlavných postáv ukazuje, že hľadanie lásky – rodičovskej, mileneckej či partnerskej – môže byť rovnako zložité ako riešenie populárneho hlavolamu.
Beata Štrauchová vyštudovala Právnickú fakultu UPJŠ v Košiciach, kde dodnes žije so svojou rodinou. Sudoku lásky je jej prvý román.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Milan Rúfus (2.79 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Milan Rúfus (Imrich Vaško) (3.00 €) na www.gorila.sk
Milan Rúfus (Vaško Imrich) (6.30 €) na www.alterego.sk
Milan Rúfus (2.23 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk
Milan Rúfus (Vaško Imrich) (2.24 €) na hrebenda.sk