Budem vedieť pravopis pre 7., 8. a 9. ročník ZŠ 2 (Renáta Lukačková)


Ktorý žiak si môže povedať, že sa nepotrebuje zlepšiť v pravopise? Pre všetkých žiakov, ktorí sa chcú v pravopise zdokonaliť, alebo si ho precvičiť, je určená dvojdielna zbierka obsahujúca doplňovacie cvičenia, pravopisné päťminútovky a diktáty. Kniha nadväzuje na prvý diel a dopĺňa ho o tematické celky preberané v 7. ... čítať viac


Radenie:
Budem vedieť pravopis pre 7., 8. a 9. ročník ZŠ 2 (Renáta Lukačková) popis a parametre
Ktorý žiak si môže povedať, že sa nepotrebuje zlepšiť v pravopise? Pre všetkých žiakov, ktorí sa chcú v pravopise zdokonaliť, alebo si ho precvičiť, je určená dvojdielna zbierka obsahujúca doplňovacie cvičenia, pravopisné päťminútovky a diktáty.
Kniha nadväzuje na prvý diel a dopĺňa ho o tematické celky preberané v 7. – 9. ročníku ZŠ. Cvičenia sú tematicky rozdelené podľa precvičovaného gramatického javu: spodobovanie, vybrané slová, podstatné mená a veľké písmená, prídavné mená, zámená, číslovky, predložky, čiarka v jednoduchej vete a v súvetí, cudzie slová, zložené súvetie. Pri každom cvičení či diktáte je uvedený ročník, pre ktorý sa môže využiť. Na konci knihy sú uvedené riešenia cvičení. Druhý diel zbierky je určený najmä pre žiakov 7., 8. a 9. ročníka ZŠ a je vhodný aj na prípravu na prijímacie skúšky na stredné školy. Využijú ho aj učitelia na hodinách, či rodičia pri domácej príprave detí.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Budem vedieť pravopis pre 7., 8. a 9. ročník ZŠ (2) (Renáta Lukačková) (3.94 €)
http://www.martinus.sk/?uItem=40317&z=LEVYOQ&utm_source=z%3DLEVYOQ&utm_medium=url&utm_campaign=partn...

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8089160488
Graf vývoja ceny Budem vedieť pravopis pre 7., 8. a 9. ročník ZŠ 2 (Renáta Lukačková)
Recenzie Budem vedieť pravopis pre 7., 8. a 9. ročník ZŠ 2 (Renáta Lukačková)
Pridať recenziu
K tomuto produktu zatiaľ neexistuje hodnotenie