FITSHAKER Fitness kalendár 2019 limitovaná edícia

FITSHAKER Fitness kalendár 2019 limitovaná edícia
FITSHAKER Fitness kalendár 2019 limitovaná edícia
it

Skrátene: 53 kľúčov ku zdraviu (limitovaná edícia) Cviky, motivácia, zdravé recepty, výzvy a tipy od tréneriek všetko pre tvoje zdravšie a krajšie JA v jedinečnom kalendári. Rokom 2019 nebudeš kráčať sama! Sprevádzať ťa bude tvoj osobný tréner Fitness kalendár, ktorý má pre teba 53 kľúčov k zdraviu. Ak ho skombinuješ ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8588007277165
Skrátene: 53 kľúčov ku zdraviu (limitovaná edícia) Cviky, motivácia, zdravé recepty, výzvy a tipy od tréneriek všetko pre tvoje zdravšie a krajšie JA v jedinečnom kalendári.
Rokom 2019 nebudeš kráčať sama! Sprevádzať ťa bude tvoj osobný tréner Fitness kalendár, ktorý má pre teba 53 kľúčov k zdraviu. Ak ho skombinuješ s výzvou týždňa, určite nájdeš a otvoríš dvierka nielen k novému týždňu, ale aj k spokojnejšiemu telu.
Limitovaná edícia Fitness kalendár 2019 je skvelá! Prečo? Máme na to veeeeeľa dôvodov:
*Fotky krásnych tréneriek, inšpiratívnych ľudí a aj nás Fitshaker tímu, ti každý deň zaručia dávku motivácie a pripomenú ti, že sme v tom spolu a jediná cesta je cesta vpred! :-)
*Robí ti kalendár spoločnosť na stole v práci? Alebo na polici doma? Na tom nezáleží! Jednoduché cviky od trénerky Andrejky zvládneš nech si kdekoľvek.
*Všetky tipy a rady týkajúce sa stravovania, cvičenia a krásy vymysleli a spracovali odborníčky trénerky a výživové poradkyne s obrovskou láskou a nadšením.
*Rýchlo, zdravo, jednoducho a famózne! Tieto kritéria musel splniť každučký recept v kalendári. Stavíme sa, že si pochutnáš nie len ty, ale aj celá rodinka.
*Každý týždeň sme pre teba pripravili nový kľúč k zdraviu. Ak ho skombinujeme s výzvou týždňa, určite nájdeš a otvoríš dvierka nie len k novému týždňu, ale aj spokojnejšiemu telu. :-)
*V kalendári nájdeš desiatky lunárnych tipov, ktoré ti napomôžu počúvať potreby svojho tela aj duše v mnohých bežných, ale aj nových situáciach.
*Mesiac putuje 12 znameniami, ktoré priaznivo aj nepriaznivo ovplyvňujú jednotlivé časti nášho tela. Spoznaj ich silu a využi ich vo svoj prospech! :-)
*Afirmácie sú silným prostriedkom, ktorým môžeš nastaviť svoju myseľ na úspech a pozitívny smer. Každý týždeň nájdeš novú, ktorou k sebe môžeš pritiahnuť samé skvelé veci!
*Sviatky sú v kalendári samozrejmosťou, nájdeš tam aj rôzne zaujímavé medzinárodné dni! Kto by nechcel oslavovať taký deň čokolády, že? :-)
*Fitness kalendár si môžeš zavesiť na stenu, alebo postaviť na stôl v kancelárii, doma, alebo na nočný stolík skrátka kamkoľvek.
*Na zapísanie poznámok, úloh, plánov, aktivít , nápadov, myšlienok a ďalších dôležitostí budeš mať dostatok miesta.
*Na tvorbe sa podieľali aj šikovníci ako: Zuzka Light, Mirka Luberdová, Martinka Grňová, Olinka Bartalská, Andrejka Peniaková, Vanda Gallo, Tinka Karmažín, Lea Vršecká, Paťka Adamčíková, Janka Jánošíková a mnohí ďalší. :-)
BONUS! Nádherné fitness nálepky ti pomôžu každý dôležitý deň, termín, udalosť a povinnosť doslova ozdobiť! Je len na tebe čím skrášliš a rozžiariš svoje dni. :-) (v prilohe aj nahlad nalepiek...mozno do textu pridat alebo aspon medzi nahlady)
Pre koho je Fitness kalendár 2019 určený?
-pre každého, u koho je zdravý životný štýl prirodzenou a neoddeliteľnou súčasťou života,
-pre kočky, ktoré sa chcú posúvať vpred na ceste za zdravým a krásnym JA,
-pre každého, kto chce svojich blízkych prekvapiť a obdarovať ich kúskom zdravia a 53 kľúčmi, ktoré ich prevedú celým rokom,
-pre ženy v každom veku,
-pre každú majiteľku Fitness diára 2019, s ktorým vytvoria fantastickú fit dvojicu.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Fitness kalendár 2019 (limitovaná edícia) (12.90 €) na www.megaknihy.sk
Fitness kalendár 2019 (limitovaná edícia) (8588007277165) (10.06 €) na hrebenda.sk
Fitness kalendár 2019 (limitovaná edícia) (9.90 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk
Fitness kalendár 2019 (limitovaná edícia) (8588007277165) (11.35 €) na ahakniha.sk
Fitness kalendár 2019 (12.43 €) na www.martinus.sk