Základné zásady súkromného práva v zjednotenej Európe (Ján Lazar, Peter Blaho)

Základné zásady súkromného práva v zjednotenej Európe (Ján Lazar, Peter Blaho)
Základné zásady súkromného práva v zjednotenej Európe (Ján Lazar, Peter Blaho)
it

Publikácia Základné zásady súkromného práva v zjednotenej Európe obsahuje referáty z medzinárodnej vedeckej konferencie konanej v rámci IX. Lubyho právnických dní v Smoleniciach v dňoch 20. a 21. septembra 2007. Táto konferencia riešila celý komplex aktuálnych problémov spojených so zásadami, prostredníctvom ktorých ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788080781842
    978-80-8078-184-2
Publikácia Základné zásady súkromného práva v zjednotenej Európe obsahuje referáty z medzinárodnej vedeckej konferencie konanej v rámci IX. Lubyho právnických dní v Smoleniciach v dňoch 20. a 21. septembra 2007. Táto konferencia riešila celý komplex aktuálnych problémov spojených so zásadami, prostredníctvom ktorých má dôjsť k zjednoteniu a konvergencii súkromného práva v Európe.
Autormi referátov obsiahnutých v publikácii sú popri niekoľkých domácich autoroch z Bratislavy či Trnavy zväčša zahraniční univerzitní profesori z významných stredoeurópskych univerzít a vedeckých inštitútov (Viedeň, Hamburg, Budapešť, Varšava, Záhreb, Ľubľana, Praha, Brno, Plzeň). Tým nadobudla konferencia a z nej pochádzajúci zborník naozaj medzinárodný a európsky rozmer (časť textov je priamo v nemeckom jazyku alebo majú resumé v nemčine). Na tomto základe vznikla vedecky hodnotná a mimoriadne aktuálna publikácia, ktorá zaiste vyvolá záujem širšieho okruhu predovšetkým vedeckých pracovníkov, učiteľov a študentov právnických fakúlt, pracovníkov v legislatíve a aplikačnej praxi, ktorí si chcú rozšíriť poznatky o tejto spoločensky dôležitej problematike.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

IURA Základné zásady súkromného práva v zjednotenej Európe - Ján Lazar, Peter Blaho (1.35 €) na www.littera.sk
Základné zásady súkromného práva v zjednotenej Európe Lazar, Ján; Blaho, Peter (1.33 €) na www.megaknihy.sk
Základné zásady súkromného práva v zjednotenej Európe (1.34 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk
Základné zásady súkromného práva v zjednotenej Európe (5.23 €) na www.martinus.sk