Anatómia psa (Ján Danko, Slávka Flešárová)

Anatómia psa (Ján Danko, Slávka Flešárová)
Anatómia psa (Ján Danko, Slávka Flešárová)
it

Táto publikácia je dielom špičkových košických vedecky a pedagogicky orientovaných veterinárov. Jej cieľom je poskytnúť rýchlu a výstižnú informáciu záujemcom, ktorí sa potrebujú pohotovo zorientovať v dejoch prebiehajúcich v konkrétnom zdravom či chorom psom organizme. Je určená študentom, špecialistom z veterinárnej ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788055117430
Táto publikácia je dielom špičkových košických vedecky a pedagogicky orientovaných veterinárov. Jej cieľom je poskytnúť rýchlu a výstižnú informáciu záujemcom, ktorí sa potrebujú pohotovo zorientovať v dejoch prebiehajúcich v konkrétnom zdravom či chorom psom organizme. Je určená študentom, špecialistom z veterinárnej sféry, chovateľom, no i erudovaným laikom. Rýchle vniknutie do problematiky umožnia čitateľovi výstižné kresby a prehľadná stavba každej z 15 častí, zameranej vždy na konkrétnu sústavu psieho organizmu. Pre mnohých bude vítané tabuľkové spracovanie pasáží o chorobách, ich pôvodcoch, prejavoch, rýchlej diagnostike a liečbe. A viacerí čitatelia sa iste potešia aj praktickým radám týkajúcim sa výživy psa v jednotlivých fázach jeho života.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Anatómia psa (Ján Danko, Slávka Flešárová) (25.19 €) na www.martinus.sk
recenzia
sasenka01 20.05.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (1)
recenzia
Kristýna Prokopcová 22.02.2013

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je tato kniha dostupná i v ČR, případně ve formě ebook.
Děkuji.

recenzia
Natália 22.02.2013

Dobrý deň, či je táto kniha dostupná aj v ČR Vám neviem povedať, sme internetové kníhkupectvo, ktoré je iba v rámci SR. O ebook nemám informácie.

S pozdravom