Kniha Everest Sangma Francis, Lisk Feng ilustrácie

Everest Sangma Francis, Lisk Feng ilustrácie
Kniha Everest Sangma Francis, Lisk Feng ilustrácie
it

Každý rok sa stovky ľudí vydávajú po stopách Edmunda Hillaryho a Tenzinga Norgaya na Mount Everest, aby navštívili najvyšší bod na Zemi. Hora však ponúka oveľa viac ako len príbehy odvážnych horolezcov. Prostredníctvom tejto knihy sa môžeme vrátiť v čase k jej dávnym počiatkom, spoznať zvieratá a rastliny, ktoré ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Jazyk Český
  • Počet strán 80 strán
  • Kódy predajcov 978-80-86803-58-6
    9788086803586
    SKIBIKNIHA243

Každý rok sa stovky ľudí vydávajú po stopách Edmunda Hillaryho a Tenzinga Norgaya na Mount Everest, aby navštívili najvyšší bod na Zemi. Hora však ponúka oveľa viac ako len príbehy odvážnych horolezcov. Prostredníctvom tejto knihy sa môžeme vrátiť v čase k jej dávnym počiatkom, spoznať zvieratá a rastliny, ktoré žijú na tejto hore, alebo odhaliť mýty a legendy obklopujúce vznešenú Sagarmathu, bohyňu nebies. Táto nádherná náučná obrázková kniha o najvyššej hore sveta nesklame žiadneho zvedavého čitateľa.

O knihe:

  • tvrdá väzba
  • 80 strán
  • vydavateľstvo Labyrint

Skibiho knižná polica

Ahoj, vitajte v mojej novej knižnici, kde som pre vás vybrala len tie najbáječnejšie knihy, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Ručím za ne medvedou labou. S každou z nich sa môžete schúliť doma v kresle a ponoriť sa do podivuhodných príbehov na jej stránkach. Môžete si vybrať ten, ktorý vás očarí na prvý pohľad. Alebo taký, ktorý vyzerá príliš tučný alebo tenký, prípadne príliš obyčajný. Jedno vám môžem sľúbiť - každá z nich má svoje tajomstvá, ktoré sa oplatí objaviť.

Šťastné čítanie želá
medvedík Skibi


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Everest (17.63 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Everest (Sangma Francis, Lisk Feng (ilustrácie)) (16.71 €) na www.gorila.sk
Everest | napsala Sangma Francis, ilustrovala Lisk Feng (15.11 €) na www.iumeni.cz
Everest (12.71 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk
Everest Francis, Sangma (12.84 €) na www.megaknihy.sk