Kniha Informačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou Rosinský Teodor

Informačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou Rosinský Teodor
Kniha Informačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou Rosinský Teodor
it

Kompletne prepracované dielo doktora Rosinského o energoinformačnom systéme (EIS) Choroby z nenávisti ktoré vyšlo pred 12 rokmi a ktoré autor považoval za potrebné prepísať a doplniť, pretože poznatky sa stále vyvíjajú, jednak rozborom nových faktov, jednak i lepším spoznávaním toho, čo vedeli už dávno naši ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Jazyk Slovenský
  • Počet strán 160 strán
  • Kódy predajcov 9788088969754
    978-80-88969-75-4
Kompletne prepracované dielo doktora Rosinského o energoinformačnom systéme (EIS) Choroby z nenávisti ktoré vyšlo pred 12 rokmi a ktoré autor považoval za potrebné prepísať a doplniť, pretože poznatky sa stále vyvíjajú, jednak rozborom nových faktov, jednak i lepším spoznávaním toho, čo vedeli už dávno naši predchodcovia.
Objavili sa totiž nielen lepšie vysvetlenia niektorých predtým menej známych javov, ale i javy nové, ktoré bolo potrebné začleniť logicky do predtým známych skutočností. Nové poznatky nám prinášajú výsledky výskumov prírodných vied, najmä fyziky, ale i zdanlivo celkom vzdialených oblastí poznania, napríklad psychológie obdobia pred narodením a tiež psychológie reči. To nás núti vidieť celú problematiku v širších súvislostiach.
Túto vynikajúcu fundovanú knihu známeho slovenského psychiatra a priekopníka akupunktúry a psychotroniky na Slovensku, zakladateľa a dlhoročného predsedu Slovenskej psychotronickej spoločnosti, je možné označiť za najvýznamnejší literárny počin v oblasti psychotroniky od vydania Rejdákových Perspektív telepatie v 80. rokoch.
Ide o odborný úvod do problematiky psychotronického šetrenia nevysvetliteľných javov, diagnostiky a odstraňovaní cudzích škodlivých vplyvov. Práca je doplnená niekoľkými desiatkami konkrétnych príbehov, ukážok z 50-ročnej liečiteľskej praxe tohto popredného slovenského liečiteľa.
Až po prečítaní tejto knihy nájdu mnohí z Vás vysvetlenia určitých podivných javov, okolností a zdravotných či spoločenských problémov, s ktorými ste sa s najväčšou pravdepodobnosťou stretli v minulosti i vy alebo vaši príbuzní, priatelia či známi.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Informačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou (9.41 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Energoinformačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou (Teodor Rosinský) (8.91 €) na www.gorila.sk
Informačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou (Rosinský Teodor (8.91 €) na alterego.sk
Energoinformačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou Teodor Rosinský (7.19 €) na www.megaknihy.sk
Energoinformačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou (7.68 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk