Kniha Joga Namaslay Moore Candace

Joga Namaslay Moore Candace
Kniha Joga Namaslay Moore Candace
it

Zdokonaľte sa v joge, začnite čerpať z vlastnej vnútornej sily a prekonajte svoje hranice Úspešná učiteľka jogy Candace Moore sa rozhodla podeliť o svoj príbeh a tiež lásku k joge. Vo svojej knihe Joga Namaslay píše o nebezpečnej chorobe a depresiách, ktoré dokázala prekonať práve vďaka tomuto súboru východných ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

  • Výrobca Motýľ
  • knihy motýľ
  • Part number 978-80-8164-146-6
  • Ean 9788081641466
  • Uvedenie na trh 2020

Ostatné

  • Jazyk Slovenský
  • Počet strán 416 strán
  • Kódy predajcov 9788081641466
    978-80-8164-146-6
Zdokonaľte sa v joge, začnite čerpať z vlastnej vnútornej sily a prekonajte svoje hranice

Úspešná učiteľka jogy Candace Moore sa rozhodla podeliť o svoj príbeh a tiež lásku k joge. Vo svojej knihe Joga Namaslay píše o nebezpečnej chorobe a depresiách, ktoré dokázala prekonať práve vďaka tomuto súboru východných cvičení a pravidelnej meditácii.

Joga Namaslayje srdcom písaná a zároveň veľmi profesionálna kniha o joge, v ktorej nájdete harmonicky skombinované pôvodné prístupy k joge s moderným vnímaním. Postupne, krok za krokom, vás Candace prevedie 100 jogovými ásanami, ktoré sú rozdelené podľa úrovní a skúseností. Okrem toho je súčasťou knihy aj 30-dňový jogový program, ktorý sa zameriava na redukovanie stresu, aktivovanie vnútornej sily a odstraňovanie bolestí chrbta. Svoje si tu teda nájdu aj tí, ktorí jogu nikdy necvičili, ľahkí začiatočníci, pokročilí aj profesionálni športovci.

Kniha je plná precíznych farebných fotografií, ktoré dokonale ilustrujú každú ásanu a to, ako ju urobiť správne. Joga Namaslay je kniha o joge písaná s láskou a humorom, vďaka čomu sa pre vás určite stane tým najlepším motivačným sprievodcom vo svete jogy.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Joga Namaslay (25.56 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Joga Namaslay (Moore Candace (24.21 €) na alterego.sk
Joga Namaslay - Moore Candace (18.83 €) na www.littera.sk
Joga Namaslay Candace Moore (18.79 €) na www.megaknihy.sk
Joga Namaslay (19.05 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk
recenzia
Ľubica 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

Vynikajúca kniha, ktorá splnila moje očakávania. Zrozumiteľne napísaná, vynikajúci dizajn, určená všetkým záujemcom o jógu-yogu.

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)