Kniha Láska z nebies, 2. vydanie Byrneová Lorna

Láska z nebies, 2. vydanie Byrneová Lorna
Kniha Láska z nebies, 2. vydanie Byrneová Lorna
it

Láska z nebies poskytuje jedinečný pohľad na lásku, na jej pôvod, jej význam v živote človeka a názorne ukazuje, akými spôsobmi môžeme milovať. Lorna Byrneová vysvetľuje dôvody, prečo máme sami seba tak málo radi, a učí nás, ako môžeme uvoľniť viac z lásky, ktorú sme uzamkli hlboko vo svojom vnútri. Všade hľadáme ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Jazyk Slovenský
  • Počet strán 192 strán
  • Kódy predajcov 978-80-551-7262-0
    9788055172620
Láska z nebies poskytuje jedinečný pohľad na lásku, na jej pôvod, jej význam v živote človeka a názorne ukazuje, akými spôsobmi môžeme milovať.
Lorna Byrneová vysvetľuje dôvody, prečo máme sami seba tak málo radi, a učí nás, ako môžeme uvoľniť viac z lásky, ktorú sme uzamkli hlboko vo svojom vnútri. Všade hľadáme chyby či nedostatky a to v nás prebúdza pocit nespokojnosti s naším životom. Pritom máme možnosť rozhodovať sa a vybrať si. Zdôrazňuje, že nesmieme zatvrdiť svoje srdcia a dovoliť nenávisti, aby nás ovládla.
Lorna nás vystríha pred bolesťou a nerealistickými očakávaniami v partnerskej láske. Láska však neexistuje len medzi Bohom a ľuďmi. Nemenej dôležitá je láska k našej Zemi, k planéte, na ktorej žijeme. Lorna predpovedá, aké obrovské problémy spôsobíme sami sebe aj budúcim generáciám, ak nezačneme mať radi našu planétu. Hovorí aj o vlne lásky, ktorú Boh zosiela na svet, a o jej vplyve na ľudstvo.
Po prečítaní knihy budeme o láske zmýšľať inak. Kniha prebudí lásku, ktorá v nás drieme, vďaka nej objavíme v sebe viac súcitu, viac šťastia, nájdeme silu zmeniť svoj život a pomôžeme zmeniť život aj ľuďom okolo seba.
„Anjeli mi hovoria, že láska je najmocnejšia sila na svete. Láska nám ukazuje správnu cestu a vedie nás vpred. Láska je hodnota, pre ktorú sa oplatí žiť.“
Lorna Byrneová.
Z anglického originálu Love From Heaven (Coronet, an imprint of Hodder & Stoughton, London 2014) preložila Daniela Kotmanová.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Láska z nebies, 2. vydanie (10.36 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Láska z nebies, 2. vydanie (Byrneová Lorna (9.16 €) na alterego.sk
Láska z nebies, 2. vydanie - Lorna Byrneová (8.94 €) na www.market24.sk
Láska z nebies (8.52 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk
Láska z nebies, 2. vydanie Lorna Byrne (8.99 €) na www.megaknihy.sk