Kniha Zbavte sa neporiadku s feng šuej Kingstonová Karen

Zbavte sa neporiadku s feng šuej Kingstonová Karen
Kniha Zbavte sa neporiadku s feng šuej Kingstonová Karen
it

Karen Kingstonová je uznávaná expertka na očistu priestoru a feng šuej. Rodená Angličanka, ktorá prežila dvadsať rokov na Bali, sa preslávila svojou knihou o zbavení sa nadbytočných vecí, vďaka čomu získame nielen priestor a čas, ale aj novú energiu. Odporúča, ako sa zbaviť neporiadku v bytoch či domoch, ale aj vo ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Jazyk Slovenský
  • Počet strán 216 strán
  • Kódy predajcov 9788081596636
    978-80-8159-663-6
Karen Kingstonová je uznávaná expertka na očistu priestoru a feng šuej. Rodená Angličanka, ktorá prežila dvadsať rokov na Bali, sa preslávila svojou knihou o zbavení sa nadbytočných vecí, vďaka čomu získame nielen priestor a čas, ale aj novú energiu.
Odporúča, ako sa zbaviť neporiadku v bytoch či domoch, ale aj vo vzťahoch či vo vlastnom tele, ktoré tiež potrebujú očistu. Vysvetľuje, ako neporiadok a nadbytočné veci pohlcujú našu energiu a ovplyvňujú náš fyzický, mentálny aj spirituálny komfort.
Kniha, ktorej prvá verzia vyšla už pred dvadsiatimi rokmi, patrí k priekopníckym prácam "upratovacej" literatúry a ovplyvnila postoj celej jednej generácie k hromadeniu zbytočností vo svojich domovoch. Autorka čitateľom pomôže s očistou priestoru a vysvetlí prekážky, ktoré sa často skrývajú v našej psychike. Kniha radí, ako si vytvoriť príjemný domov, získať energiu a radosť zo života.
Doteraz vyšla v tridsiatich krajinách, slovenský preklad vychádza z nového, rozšíreného vydanie tohto svetového bestselleru, ktorého sa predalo viac ako 2 milióny kusov.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Zbavte sa neporiadku s feng šuej (11.35 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Zbavte sa neporiadku s feng šuej (Karen Kingston) (10.16 €) na www.gorila.sk
Zbavte sa neporiadku s feng šuej (Kingstonová Karen (10.76 €) na alterego.sk
Zbavte sa neporiadku s feng šuej Karen Kingston (8.36 €) na www.megaknihy.sk
Zbavte sa neporiadku s feng šuej (8.79 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk