Kniha Železnice na starých pohľadniciach (Peter Šimko)

Železnice na starých pohľadniciach (Peter Šimko)
Kniha Železnice na starých pohľadniciach (Peter Šimko)
it

Kniha Železnice na starých pohľadniciach obsahuje vyše 140 pohľadníc tematicky zameraných na históriu železničnej dopravy. Usporiadané sú podľa hlavných železničných tratí od západu na východ. Ide o akési voľné pokračovanie predchádzajúcich publikácií o mestách, v ktorých železnice tiež zohrali dôležitú úlohu. Táto ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Jazyk Slovenský
  • Počet strán 96 strán
  • Kódy predajcov 9788081360022
Kniha Železnice na starých pohľadniciach obsahuje vyše 140 pohľadníc tematicky zameraných na históriu železničnej dopravy. Usporiadané sú podľa hlavných železničných tratí od západu na východ. Ide o akési voľné pokračovanie predchádzajúcich publikácií o mestách, v ktorých železnice tiež zohrali dôležitú úlohu. Táto sa však zameriava len na problematiku železničných tratí a najmä objektov a predstavuje ich tak, ako ich postupne zvečňovali fotografi a ako ich na starých pohľadniciach zachytili vydavatelia.
Kniha je vlastne malou „pohľadnicovou“ prechádzkou po slovenských železniciach v prvej polovici 20. storočia. Texty o jednotlivých železničných tratiach a objektoch opisujú nielen históriu ich vzniku a rozvoja, ale sú obohatené aj o rôzne zaujímavosti, ktoré čitateľom pomôžu lepšie pochopiť túto problematiku.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Železnice na starých pohľadniciach (Peter Šimko) (11.11 €) na www.gorila.sk
Železnice na starých pohľadniciach (Peter Šimko) (11.95 €) na www.martinus.sk
recenzia
Tomas 29.04.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)