MALATEC 10288 Freestyle kolobežka Stunt čierna

MALATEC 10288 Freestyle kolobežka Stunt čierna
2x
MALATEC 10288 Freestyle kolobežka Stunt čierna
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Freestyle kolobežka EXTRÉMNE ĽAHKÁ - váha kolobežky má obrovský vplyv na spokojnosť s jej používaním najmä u začiatočníkov. Kolobežka , ktorú predstavujeme, má hliníkovú základňu, vďaka čomu je extrémne ľahká - 2,6 kg, čo vám umožní vykonávať aj tie najnáročnejšie kaskadérske kúsky. SYSTÉM SCS - nezávislý ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Nosnosť 100 kg

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 5902802915672
Freestyle kolobežka
EXTRÉMNE ĽAHKÁ - váha kolobežky má obrovský vplyv na spokojnosť s jej používaním najmä u začiatočníkov. Kolobežka, ktorú predstavujeme, má hliníkovú základňu, vďaka čomu je extrémne ľahká - 2,6 kg, čo vám umožní vykonávať aj tie najnáročnejšie kaskadérske kúsky.
SYSTÉM SCS - nezávislý kompresný systém SCS je veľmi odolný. S týmto systémom máte istotu, že sa na riadidlách neobjaví vôľa a nedôjde k poškodeniu jeho slotu.
LOŽISKA A GUMOVÉ KOLIESKA ABEC7 - ložisko má veľký vplyv na rýchlosť kolobežky, a tiež na komfort samotnej jazdy. Vzhľadom na to, že má prvotriedne ložiská - ABEC7, poskytuje väčšiu presnosť, efektivitu a schopnosť dosahovať vyššie rýchlosti. Kolobežka má navyše malé, gumové kolieska s plochým profilom, ktoré sú veľmi ľahko ovládateľné. Majú veľkú kontaktnú plochu, ktorá zaisťuje stabilitu a dobrú priľnavosť.
UNIVERZÁLNA VEĽKOSŤ - kolobežka má najobľúbenejšiu výšku, vďaka ktorej sa prispôsobí prakticky každému užívateľovi. Karbónové riadidlá umožňujú otáčanie o 360 ° . Vozidlo je extrémne odolné, takže je vhodné pre mladých aj starých ľudí.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

KRUZZEL Malatec 10288 Freestyle kolobežka Stunt čierna (39.95 €) na www.epotreby.sk
MALATEC 10288 Freestyle kolobežka Stunt čierna (43.61 €) na www.priceorcan.sk
KRUZZEL Malatec 10288 Freestyle kolobežka Stunt čierna 14369 (43.25 €) na www.mall.sk
recenzia
Zákazník 11.08.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, pevnosť konštrukcie

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)