AL-KO Robolinho 500 W 119925

AL-KO Robolinho 500 W 119925
2x
AL-KO Robolinho 500 W 119925
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Ovládanie je jednoduché pomocou aplikácie AL-KO inTouch cez WLAN. Už nie sú potrebné žiadne ďalšie brány a kľúče Plne automaticky kosí plochy do 500 m². Tichý zvuk so 60 dB (A) Bezpečnostné senzory chránia pred zranením a krádežou Ľahká inštalácia a obsluha Efektívna kosačka s dvoma nožmi. Mastery majú sklon až ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

  • Šasi Kov
  • Robotické kosačky-rozloha trávnika 500 m2
  • Kapacita akumulátora 2.5 Ah

Ostatné

  • Kódy predajcov 119925
    4003718355758
    1066306

Ovládanie je jednoduché pomocou aplikácie AL-KO inTouch cez WLAN. Už nie sú potrebné žiadne ďalšie brány a kľúče
Plne automaticky kosí plochy do 500 m². Tichý zvuk so 60 dB (A)
Bezpečnostné senzory chránia pred zranením a krádežou
Ľahká inštalácia a obsluha
Efektívna kosačka s dvoma nožmi. Mastery majú sklon až 45% vďaka profilom kolies s vysokou trakciou
Vysoká manévrovateľnosť a nízka hmotnosť. Zvláda úzke priechody od 60 cm
Zahrnutý obvodový drôt (100 m) a brúsené klince (90 kusov)


Malý, kompaktný a obratný. Robolinho® 500 W udržuje vašu záhradu úplne automaticky. Užite si voľný čas, zatiaľ čo robotická kosačka na trávu efektívne kosí váš trávnik pomocou inteligentného pripojenia Smart Garden.

Spojenie: S novou robotickou kosačkou Robolinho® s povolenou aplikáciou je záhrada inteligentne udržiavaná a inteligentná záhrada sa stáva realitou. Ovládanie je možné prostredníctvom aplikácie AL-KO inTouch cez internú sieť WiFi alebo prostredníctvom Amazonu Alexa.

Žací zázrak - robotická kosačka Robolinho® 500 W

Robolinho® 500 W bol vyvinutý našimi inžiniermi v Nemecku a je vyrábaný našimi špecialistami v Rakúsku - takto v spoločnosti AL-KO Gardentech zabezpečujeme, že našim zákazníkom zaručujeme iba najlepšiu kvalitu. Odolné komponenty a sofistikovaná technológia robia z Robolinho® spoľahlivého spoločníka a pomocníka pri každodennej starostlivosti o trávnik vo vašej záhrade. Inštalácia robotickej kosačky na trávu je veľmi jednoduchá, základná stanica a inteligentné pripojenie do záhrady sú rýchlo pripravené. Náš sofistikovaný softvér a intuitívne ovládanie uľahčujú starostlivosť o trávnik, kedykoľvek a kdekoľvek chcete.

Technické detaily robotickej kosačky Robolinho® 500 W

S robotom Robolinho® 500 W sú súčasťou súčasnosti inteligentná údržba záhrady a inteligentné záhradníctvo: vďaka už nainštalovanému hardvéru robotickej kosačky na trávu je možné jednoduché pripojenie pomocou aplikácie AL-KO vOTOUCH bez problémov. Celá vaša vec bude prebiehať pohodlne cez WiFi. Táto robotická kosačka pracuje ticho a bez emisií vďaka 60 dB tichému elektromotoru, ktorý prijíma energiu z 2,5 Ah / 20 V silnej a dlhodobej lítium-iónovej batérie. To znamená, že robotickú kosačku na trávu od AL-KO je možné ľahko obsluhovať aj počas sviatkov alebo v noci. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu spárovaná so šírkou záberu 20 cm zaisťuje efektívnu starostlivosť o trávnik v plochách do 500 m². Prekážky ako stromy alebo svahy až 45% sa dajú ľahko prekonať.
Výška kosenia môže byť plynulo nastaviteľná od 25 mm do 55 mm, čo vám umožňuje prispôsobiť dĺžku vášho trávnika vašim osobným preferenciám. Systém DCS (Double-Cut-System) vyvinutý spoločnosťou AL-KO zaisťuje dokonalý strih a sekanie trávy sa naseká v kryte kosačky a vracia sa na trávnik ako biologické hnojivo. Robotickú kosačku na trávu Robolinho® 500 W preto nemusíte likvidovať. Spoľahlivá bezpečnostná technológia robotickej kosačky ponúka maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá.

Kúpte si Robolinho® 500 W a alternatívy

Jednoducho si kúpte robotickú kosačku na trávu Robolinho® 500 W v našom online obchode alebo vyhľadajte predajcu vo vašom okolí. Je možná kompletná inštalácia od nášho špecializovaného predajcu. Robolinho® 500 W predstavuje ekologickú podporu pre údržbu vášho trávnika.

Naše výhody pre vás

Inteligentné pripojenie do záhrady: S novými modelmi Robolinho® s povolenou aplikáciou je záhrada inteligentne udržiavaná a inteligentná záhrada sa stáva realitou. Ovládajte prostredníctvom aplikácie AL-KO inTouch možné prostredníctvom domácej siete WiFi a tiež prostredníctvom Amazonu Alexa.

Súčasťou našej dvojročnej záruky výrobcu je aj batéria tohto zariadenia.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

AL-KO Robolinho 500 W 119925 (699.00 €) na www.tpd.sk
AL-KO Robolinho® 500 W (769.00 €) na www.datart.sk
AL-KO Robolinho® 500 W 119925 (769.00 €) na nazahradu.sk
AL-KO ROBOLINHO 500 W (769.00 €) na www.prva.sk
AL-KO ROBOLINHO 500 W 119925 (769.00 €) na www.andreashop.sk