POWERPLUS Kosačka POWXG6212T

POWERPLUS Kosačka POWXG6212T
10x
POWERPLUS Kosačka POWXG6212T
 • POWERPLUS Kosačka POWXG6212T
 • POWERPLUS Kosačka POWXG6212T
 • POWERPLUS Kosačka POWXG6212T
 • POWERPLUS Kosačka POWXG6212T
 • POWERPLUS Kosačka POWXG6212T

Elektrický vyžínač a kosačka Powerplus 1300 W  je skvelým riešením pre údržbu vášho trávnika, pokiaľ hľadáte kosačku na menšie priestranstvo s ideálnym pomerom nízkej ceny, vysoké kvality a nízkej váhy. Svojou veľkosťou a šírkou záberu kosenia sa kosačka hodí na menšie rovinaté plochy do 250 m 2 . Technické údaje ... čítať viac


Elektrický vyžínač akosačkaPowerplus1300 W je skvelým riešením pre údržbu vášho trávnika, pokiaľ hľadáte kosačku na menšie priestranstvo s ideálnym pomerom nízkej ceny, vysoké kvality a nízkej váhy. Svojou veľkosťou a šírkou záberu kosenia sa kosačka hodí na menšie rovinaté plochy do 250 m 2 .

Technické údaje

Elektrická kosačka s výkonom 1 300 W sa vyznačuje tichou a ekologickou prevádzkou, jednoduchou manipuláciou, minimálnymi nárokmi na údržbu a nízkou hmotnosťou. Ak máte k dispozícii dostupnú prípojku, budete obmedzený iba dĺžkou prívodného kábla. Kosačka naviac môže dosiahnuť do všetkých rohov, takže nie je nutné žiadne ďalšie dokončovanie detailov.

V plastovom šasi sú umiestnené nože so záberom kosenia 32 cm a výšku kosenia sa dá nastaviť do 3 pozícií medzi 25 a 65 mm. Zberný celoplastový kôš a objemom 30 l pojme dostatok trávy. Kosačku sa dá používať tiež bez koša. Kosačku oceníte tiež vďaka nízkym nárokom na uskladnenie, ktoré minimalizuje sklopné madlo sekačky. Ochrana proti preťaženiu zaisťuje bezpečnosť užívateľa za všetkých okolností.

Ilustračné video

Mrknite sa na nasledujúce video modelu náradia POWERPLUS. Detailné informácie, vrátane ďalších technických špecifikácií nájdete v priloženom návode v súvisiacich súboroch.

Ak si nie ste istý s výberom záhradnej kosačky, neváhajte si prečítať náš článok, ktorý sa vám zobrazí kliknutím na obrázok nižšie, alebo kliknutím na tento odkaz ,,Poradíme vám s výberom ideálnej záhradnej kosačky" .

Produkty POWERPLUS

Kvalitná nemecká značka Einhell vám okrem kosačiek ponúka množstvo kvalitnej záhradnej techniky - prevzdušňovače , fukáre , kultivátory , či  reťazové píly ale aj techniku do dielne vhodnú pre všetkých domácich kutilov, ktorý hľadajú kvalitu za rozumnú cenu - vŕtačky , brúsky , píly , búracie kladivá, a mnohé iné produkty.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

POWERPLUS POWXG6212T (107.89 €) na www.alza.sk

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

 • Maximálny príkon 1300 W

Funkcie

 • Šírka záberu 32 cm
 • nie
  Pojazd
 • nie
  Elektrický štart

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov POWXG6212T
  5400338093227