VERSACE Vanitas, parfumovaná voda 30 ml plus telové mlieko 50 ml, Skazet

VERSACE Vanitas, parfumovaná voda 30 ml plus telové mlieko 50 ml, Skazet
VERSACE Vanitas, parfumovaná voda 30 ml plus telové mlieko 50 ml, Skazet
it

Versace Vanitas, parfumovaná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml Dámska vôňa Versace Vanitas stelesňuje krásu a pýchu zároveň. Pripomína nadpozemský cit a vzrušujúce dotyky. Vznáša sa v ovzduší a jej príťažlivé čaro preniká zmyslami, ktoré ju menia na niečo úžasne skutočné. Od teraz bude najženskejšou časťou vášho ja: ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 8011003804498
Versace Vanitas, parfumovaná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml
Dámska vôňa Versace Vanitas stelesňuje krásu a pýchu zároveň. Pripomína nadpozemský cit a vzrušujúce dotyky. Vznáša sa v ovzduší a jej príťažlivé čaro preniká zmyslami, ktoré ju menia na niečo úžasne skutočné. Od teraz bude najženskejšou časťou vášho ja: Vanitas. Dizajnová kolekcia Vanitas vyjadruje ženskosť.
Versace a Vanitas tvoria históriu a odhaľujú podstatu značky: návrhy, farby a predstavy. Jemné a spletité línie dopĺňajú tlačené motívy a výnimočné dekorácie. Vanitas reprezentuje pravý štýl značky Versace.
Parfumovaná voda Versace Vanitas zjednocuje čisté elementy, zvolené na základe harmónie. Intenzívnu a rozkošnú gardéniu, doplnenú akordmi limetky a frézie, zahaľujú zmyselné tóny cédrového dreva a fazuliek tonky. „Predstavte si jemne orosené lupienky gardénie, kvetu, ktorého krása sa slovami nedá opísať. Tieto emócie dokážu vyjadriť len citlivé dotyky.
Zložky pochádzajúce z talianskeho Stredomoria sa snúbia s kvetom gardénie a vnášajú do vône eleganciu, hrejivosť a autentickosť.“ Dora Baghriche-Arnaud, parfumérka
Zloženie parfému Versace Vanitas:
Hlava: limetka, frézia
Srdce: tahitská gardénia
Základ: fazuľky tonky, cédrové drevo
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

VERSACE Vanitas, parfumovaná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, Vanitas, 50 ml, Skazet (38.50 €) na bugy.sk