HAAS plus SOHN HAAS plus SOHN , LEVANGER 434817600000

HAAS plus SOHN HAAS plus SOHN , LEVANGER 434817600000
2x
HAAS plus SOHN HAAS plus SOHN , LEVANGER 434817600000
 • HAAS plus SOHN HAAS plus SOHN , LEVANGER 434817600000
 • HAAS plus SOHN HAAS plus SOHN , LEVANGER 434817600000
it it

Krbové kachle Haas+Sohn LEVANGER v elegantnej čiernej farbe nájdu svoje uplatnenie v novostavbách aj existujúcej zástavbe. Kachle spájajú tradičný obdĺžnikový tvar, minimalizmus a nadčasový dizajn , ktorý zapadne do každého interiéru. jednoduchý štýl nenáročná obsluha a údržba vysoké výkony a nízke emisie ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

 • Kódy predajcov 434817600000
  8595235531761

Krbové kachle Haas+Sohn LEVANGER v elegantnej čiernej farbe nájdu svoje uplatnenie v novostavbách aj existujúcej zástavbe. Kachle spájajú tradičný obdĺžnikový tvar, minimalizmus a nadčasový dizajn, ktorý zapadne do každého interiéru.

 • jednoduchý štýl
 • nenáročná obsluha a údržba
 • vysoké výkony a nízke emisie
 • dlhodobo preverená kvalita

Kachle LEVANGER sa dodávajú v čiernej farbe a sú vyrobené z kvalitného 2-5 mm hrubého oceľového plechu, lakované špeciálnym žiaruvzdorným lakom, ktorý odoláva vysokým teplotám.

Uchvátia vás pevné liatinové dvierka so špeciálnym veľkoplošným sklom, ktoré je schopné odolávať teplotám až 800ºC, a ktoré zaručujú nádherný zážitok z pohľadu na plápolajúci oheň. Iste oceníte aj priestranný a praktický box na uloženie dreva.

Komfortné ovládanie vzduchu

Pre docielenie efektívneho spaľovania a tým pádom aj ušetrenia nákladov na kúrenie sú tieto kachle opatrené funkciou Easy control, ktorá sa stará o komfortné ovládanie prívodu vzduchu. Vďaka páčke pod dvierkami kachlí tak budete schopní jednoducho korigovať prívod vzduchu v rôznych fázach kúrenia tak, aby dochádzalo k čo najefektívnejšiemu spaľovaniu.

Plánujete rekonštrukciu domu, či zvyšujete podiel izolácie pre váš byt?

V tom prípade sú pre vás táto kachle ideálnou voľbou! Vďaka možnosti dodatočného doplnenia externého prívodu vzduchu vám doprajú dostatok času na rozhodovanie. Môžete ich najprv používať ako teplovzdušné kachle a časom k nim bez problémov môžete dokúpiť a pripojiť prívod vzduchu z vonkajších priestorov, vďaka čomu nedochádza k spaľovaniu už ohriateho vzduchu z miestnosti a efektivita spaľovania opäť rastie. Zároveň vám kachle nebudú brať drahocenný vzduch v miestnosti a vy tým pádom nebudete musieť tak často vetrať.

Neoddeliteľnou súčasťou kachlí je technická dokumentácia k produktu, ktorú nájdete v súvisiacich súboroch.

PRIPOJENIE KRBOVÝCH KACHLÍ KU KOMÍNU

Kachle sa ku komínu pripájajú pomocou dymovodov . Pre výber vhodných dielov je potrebné poznať umiestnenie hrdla dymovodu na kachliach a umiestnenie vstupu do komína v miestnosti. Od týchto údajov sa odvíja, aké diely a v akých dĺžkach použijete. Najčastejšie používanými dielmi sú dymové rúry a kolená . V prípade, že priemer hrdla na kachliach nezodpovedá priemeru vstupu do komína, môžete použiť redukcie. Dymové redukcie využijete pre reguláciu priemeru na kachliach, komínovú redukciu potom pre reguláciu v mieste pripojenia na komín. Dbajte na to, aby sa priemer dymovodu v smere toku spalín nezmenšoval.

Vhodnými dielmi pre zakončenie dymovodu a ich pripojenie na komín sú zder alebo prechodka do komína. Miesto pripojenia dymovodu do komína potom z estetických dôvodov môžete zakryť ružicou . Pre správnu funkciu dymovodu je nutné spalinový tok priebežne čistiť, a to pomocou rúrových kief.

RÝCHLÝ VÝBER DYMOVODOV PRE TIETO KACHLE (Ø150 mm)
 • Dymová rúra 100 cm
 • Dymová rúra 50 cm
 • Dymové koleno
 • Zder
 • Ružica
 • Dymové redukcie

Kompletná ponuka dymovodov

PRÍSLUŠENSTVO, KTORÉ SA HODÍ

Okrem dymovodov, ktoré sú pre pripojenie kachlí nevyhnutné, existuje celý rad príslušenstva, ktoré vám kúrenie, údržbu a posedenie pri kachliach spríjemnia. Ako už názov napovedá, vysávače studeného popola využijete pre odsatie a vyčistenie kachlí od popola. Kroky pri zakúrení si ušetríte, ak si drevo na prikladanie uskladníte hneď vedľa kachlí v krbovom zásobníku alebo krbovom koši. Počas samotného prikladania iste použijete krbové náradie.

Kompletná ponuka krbového príslušenstva


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HAAS + SOHN , LEVANGER (434817600000) (1129.00 €) na www.alza.sk