VERSELE LAGA Nature Cavia pro morčata 700 g

VERSELE LAGA Nature Cavia pro morčata 700 g
3x
VERSELE LAGA Nature Cavia pro morčata 700 g
 • VERSELE LAGA Nature Cavia pro morčata 700 g
 • VERSELE LAGA Nature Cavia pro morčata 700 g
 • VERSELE LAGA Nature Cavia pro morčata 700 g
it it it

Versele-LAGA Nature pre morčatá 700g) - VL Nature Cavia pre morčatá 700g - Versele Laga Cavia Complete je kompletné a chutné krmivo pre morčatá, zložené 100% z ľahko stráviteľných extrudovaných peliet. hlavné vlastnosti Starostlivosť o chrup: U morčiat sa veľmi často objavujú problémy s chrupom. Zvyčajne sa jedná o ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

 • Kódy predajcov 320071
  5410340614099
  98810
  907
  461409
Versele-LAGA Nature pre morčatá 700g) - VL Nature Cavia pre morčatá 700g - Versele Laga Cavia Complete je kompletné a chutné krmivo pre morčatá, zložené 100% z ľahko stráviteľných extrudovaných peliet.
hlavné vlastnosti
Starostlivosť o chrup: U morčiat sa veľmi často objavujú problémy s chrupom. Zvyčajne sa jedná o priamy dôsledok nevhodného kŕmenia, ktoré nedostatočne prispieva k prirodzenému obrusu a súvislé rastu zubov. Začlenením neporušených dlhých kúskov vlákniny s veľkým pomerom kremičitanov do peliet Cavia Complete je dosiahnuté maximálneho prežúvania, obrusu zubov a zdravé ústnej dutiny.
Čerstvá zelenina: Proces extrúzie umožňuje pridávať do peliet čerstvú zeleninu. Prídavok najmenej 10% čerstvej zeleniny zaisťuje lahodnú chuť peliet. To v kombinácii s vlákninou a textúrou robia z Cavia Complete krmivo pre morčatá s vysokým stupňom požívateľnosť.
Dlhé kúsky vlákniny: Morčatá sú od prírody bylinožravce, ktorí potrebujú stravu s dostatočne vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom škrobu. Cavia Complete obsahuje 20% surovej vlákniny. Unikátny proces spracovania zabezpečuje, že krmivá Complete obsahujú iba neporušené dlhé kúsky vlákniny bohaté na kremičitany. Teda presne také, ktoré sa nachádzajú v prirodzenej strave v prírode. Tieto dlhé kúsky vlákniny ďaleko lepšie podporujú a zlepšujú funkciu čriev a zubov ako rozdrvená či inak rozbitá vláknina v štandardných krmivách pre hlodavce.
Nízke kalórie: Kombinácia nízkeho obsahu energie a škrobu a vysokého obsahu dlhých kúskov vlákniny zaručuje ľahkú stráviteľnosť a vyváženosť stravy. Vaše morča si takto udrží ideálnu hmotnosť.
Florastimul: Pridanie prebiotík, frukto-oligosacharidov (FOS) a mannán-oligosacharidov (MOS), má pozitívny vplyv na zdravie črevnej mikroflóry. Týmto spôsobom je dosiahnutá správnej rovnováhy a funkcie čriev.
Vitamíny navyše: Pridávanie dôležitých vitamínov do krmiva podporuje celkové zdravie. Vitamín A je nevyhnutný pre obnovu kožných buniek, zrak, reprodukciu a metabolizmus. Vitamín D3 stimuluje ukladanie vápnika / fosforu a tým podporuje kosti. Vitamíny E a C sú dôležité antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi. Obaja tiež posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Morčatá si nie sú schopná sama vytvárať vitamín C vo svojom tele. Pre tieto malé hlodavce je preto príjem tohto vitamínu prostredníctvom krmiva životne dôležitý. V krmivách Complete je používaná stabilizovaná forma vitamínu C. Na rozdiel od kryštalickej formy podlieha stabilizovaný vitamín C oveľa pomalšie oxidácii a biologickému rozkladu a preto zostáva ďaleko dlhšie aktívny.
Lepšie imunita: Pridanie prírodných rastlinných farbív, luteínu a beta-karoténu má pozitívny vplyv na celkovú obranyschopnosť a kondíciu. Tieto karotenoidy sú známe ako vysoko účinné biologické antioxidanty. Naviac však stimulujú tvorbu protilátok proti chorobám, čím posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
Optimálna srsť: Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v krmivách radu Complete podporujú zdravší kožu a lesklejšie srsť. Omega-3 mastné kyseliny sú obsiahnuté vďaka pridanému ľanu, omega-6 vďaka pridaným rastlinným olejom. Takto je dosiahnuté optimálneho pomeru omega-3 / omega-6 mastných kyselín.
Proti smotkům: Vďaka použitia špecifické prírodné vlákniny je znížené riziko vzniku chlpových zmotkov v žalúdku a v tráviacom systéme na minimum.
Kontrola pachu: Všetky krmivá radu Complete obsahujú extrakt z juky. Ten viaže amoniak a ďalšie zložky zodpovedné za pachy vychádzajúci z výkalov. Nepríjemné pachy sú tak výrazne redukované.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

VERSELE LAGA Cavia Nature 700 g (4.02 €) na fera.sk
VERSELE LAGA NATURE Cavia 700g (3.83 €) na stegra.cz
VERSELE LAGA Nature Cavia- pre morčatá 700 g (3.95 €) na www.pet-svet.sk
VERSELE LAGA VL Nature Cavia pro morčata 700g (4.15 €) na www.dogz.sk
VERSELE LAGA Nature Cavia - pre morčatá 700g (4.17 €) na najlekaren.eu