GAMA A.S. HADIČKA SPOJOVACIA JEDNOC 1,8 X 450 LL

GAMA A.S. HADIČKA SPOJOVACIA JEDNOC 1,8 X 450 LL
GAMA A.S. HADIČKA SPOJOVACIA JEDNOC 1,8 X 450 LL
it

Hadička PVC transparentný 1,9/2,9 mm, dĺžka 450 mm, zakončenie Female Luer Lock/Male Luer Lock. skupinové balenie: 40 ks Hadičky GAMAPLUS sú určené na jednorazové použitie pri prepojení jednej alebo dvoch infúznych alebo transfúznych súprav s intravenóznou ihlou, ďalej k prepojeniu dvoch krvných konzerv, prípadne k ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8593540502476

Hadička PVC transparentný 1,9/2,9 mm, dĺžka 450 mm, zakončenie Female Luer Lock/Male Luer Lock.
skupinové balenie: 40 ks

Hadičky GAMAPLUS sú určené na jednorazové použitie pri prepojení jednej alebo dvoch infúznych alebo transfúznych súprav s intravenóznou ihlou, ďalej k prepojeniu dvoch krvných konzerv, prípadne k prepojeniu dvoch rôznych súprav ukončených kužeľom negatívnym a stupňovitým pripojovacím kužeľom. Slúži tiež ako univerzálny hadičky pre laboratórne a klinickú prax.
Spojovacie hadičky slúži k prepojeniu viac infúznych súprav súčasne s ďalšími komponentmi ukončenými kužele Luer Lock ako napr intravenóznej ihla. Predlžovacie hadičky PVC slúži ako spojovací hadičky pre lineárne dávkovače pri intravenóznej alebo intraarteriálnej infúznej terapii. Zakončenie hadičky na oboch koncoch kužele Luer Lock umožňuje bezpečné pripojenie na štandardné injekčnú striekačku určenú pre lineárny dávkovač a na intravenóznu alebo intraarteriálnej katéter.

Spojovacie špirálové hadičky sú určené na predĺženie alebo prepojenie infúznych systémov, ktoré majú Luer zakončenie.

Spojovacie špirálové hadičky s bezjehlovým vstupom sú určené na prepojenie periférneho alebo centrálneho venózneho katétra s ďalšími infúznymi systémy s Luer zakončením.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Hadička TS predlžovacia Gamaplus 1,8x450 LL špec.konektor 1x40 ks (.39 €) na www.benulekaren.sk
GAMA GROUP A.S. GAMAPLUS 1.8x450 LL / 606301 (.40 €) na www.vivantis.sk