PAM Moridlo na drevo Mahagón,0,5L

PAM Moridlo na drevo Mahagón,0,5L
PAM Moridlo na drevo Mahagón,0,5L
it

Vodové moridlo na drevo - mahagón Vodouriediteľné moridlo na drevo je určené na farebnú povrchovú úpravu a farebné zvýraznenie štruktúry dreva (napr. drevených obkladov, záhradného nábytku, parkiet, nábytkových dielcov z masívneho, dýhovaného a kusového dreva, ale i iné stolárske výrobky) v interiéri a exteriéri. Nie ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8585027201118
Vodové moridlo na drevo - mahagón
Vodouriediteľné moridlo na drevo je určené na farebnú povrchovú úpravu a farebné zvýraznenie štruktúry dreva (napr. drevených obkladov, záhradného nábytku, parkiet, nábytkových dielcov z masívneho, dýhovaného a kusového dreva, ale i iné stolárske výrobky) v interiéri a exteriéri.
Nie je určené na konečnú povrchovú úpravu.
Použitie:
Podmienky pre aplikáciu: teplota vzduchu pri aplikácii musí byť vyššia, ako +8 oC a relatívna vlhkosť vzduchu nižšia ako 70%. Drevený podklad musí byť pevný, očistený, zbavený nečistôt, mastnoty. Prípadný starý náter a lepidlá prebrúsiť brúsnym papierom č. 150-180 a brúsny prach dokonale odstrániť. Živičné škvrny odstrániť riedidlom C6000. Priemyselné aplikácie sa posudzujú individuálne. Na neošetrené drevo odporúčame použiť fungicídny, insekticídny ochranný prostriedok Impregnit Profi.
a) Povrch dreva navlhčiť čistou vodou (hubkou, alebo štetcom), čim zabezpečíme rovnomernejšie nanášanie moridla. Na navlhčený povrch aplikujeme Moridlo na drevo. Sýtosť odtieňa odporúčame najprv vyskúšať. Podľa savosti podkladu a požadovanej sýtosti odtieňa je možné moridlo nariediť čistou vodou v pomere až 2:1 (2 diely moridla a 1 diel čistej vody). Riedením, alebo viacnásobným náterom dosiahneme zmenu sýtosti odtieňa povrchovej úpravy. Miešaním jednotlivých odtieňov sa dajú dosiahnuť i ďalšie odtiene.
b) Prebytočné moridlo z podkladu odstránime (hubkou)
c) Po dôkladnom zaschnutí povrch zľahka prebrúsiť brúsnym papierom (č. 240) brúsny prach dôkladne odstrániť.
d) Po prebrúsení a odstránení brúsneho prachu je nutné vykonať povrchovú úpravu lakom (najlepšie Pam Lak, Aliparket).
Aplikácia: štetcom, valčekom, striekaním, máčaním, hubkou
Výdatnosť: 8 - 10 m2 / l na jednu vrstvu v závislosti od savosti podkladu.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PAM Moridlo na drevo Mahagón,0,5L (4.00 €) na www.farlesk.sk
MORIDLO Vodové na drevo - mahagón 0,5l, 0,5l, morid (3.60 €) na bugy.sk