LEGO City 60243 Prenasledovanie policajnou helikoptérou

LEGO City 60243 Prenasledovanie policajnou helikoptérou
4x
LEGO City 60243 Prenasledovanie policajnou helikoptérou
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

LEGO ® City 60243 Prenasledovanie policajnou helikoptérou,  výrobca LEGO . Deti so zápalom pre hru na postavy si zamilujú túto stavebnicu LEGO® City Prenasledovanie policajnou helikoptérou, ktorej súčasťou je policajná helikoptéra s funkčnou reťazou s magnetom. Malí ochrancovia zákona sa môžu pridať k Samovi ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

 • Počet dielikov 212 ks

Vyhotovenie

 • Odporúčaný vek 5 +

Ostatné

 • Kódy predajcov 60243
  5702016617771
  60243LEG

LEGO® City 60243 Prenasledovanie policajnou helikoptérou, výrobca LEGO. Deti so zápalom pre hru na postavy si zamilujú túto stavebnicu LEGO® City Prenasledovanie policajnou helikoptérou, ktorej súčasťou je policajná helikoptéra s funkčnou reťazou s magnetom.

 • Malí ochrancovia zákona sa môžu pridať k Samovi Grizzledovi, hrdinovi televízneho seriálu LEGO City v jeho misii chrániť mesto pred majstrom zločincom Snake Rattlerom. A vďaka únikovej dodávke, motorke a policajnej štvorkolke je scéna pripravená na akciou nabité dobrodružstvá!
 • Súčasťou tejto LEGO City stavebnice je návod na stavanie. Alebo môžete prejsť na web a stiahnuť si Instructions PLUS, súčasť aplikácie LEGO Life pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod na stavanie so skvelými nástrojmi na približovanie a otáčanie zobrazenia rýchlo zmení nádejných staviteľov LEGO hračiek na majstrov v odbore!
 • Realistické dobrodružstvá pri hre na postavy Policajné LEGO City stavebnice ponúkajú vzrušujúci zážitok z hry a stavania s modelmi a postavami, ktoré vyobrazujúskutočný mestský život zábavným a nápaditým spôsobom.
 • V zostavenomstave má helikoptéra Sama Grizzleda viac než 11 cm na výšku, 30 cm na dĺžku a 26 cm na šírku. Snake Rattlerova úniková dodávka má viac než 5 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
 • Deti môžu kombinovať postavy a autá v tejto stavebnici s ďalšími originálnymi LEGO® stavebnicami a pripravovať tak svoje vlastné jedinečné výtvory na hru alebo vystavenie.
 • LEGO® City stavebnice spĺňajú najvyššie štandardy v odvetví, ktoré zabezpečujú opakované možnosti jednoduchého rozobratia a opätovného poskladania týchto zábavných hračiek.

Počet dielikov 212, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokovPopis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LEGO City - Prenasledovanie policajnou helikoptérou (27.59 €) na www.gorila.sk
LEGO - Prenasledovanie Policajnou Helikoptérou (29.99 €) na www.market24.sk
LEGO City 60243 Police Helicopter Chase (33.64 €) na www.mader.sk
LEGO City 60243 Prenasledovanie policajnou helikoptérou (23.67 €) na www.kitstore.sk
LEGO CITY PRENASLEDOVANIE POLICAJNOU HELIKOPTEROU /60243/ (24.09 €) na www.andreashop.sk