LEGO City 60254 Preprava pretekárskeho člnu

LEGO City 60254 Preprava pretekárskeho člnu
5x
LEGO City 60254 Preprava pretekárskeho člnu
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

LEGO ® City 60254 Preprava pretekárskeho člnu,  výrobca LEGO . Táto stavebnica LEGO® City Preprava pretekárskeho člnu je skutočne úžasná. Obsahuje výkonný kamión na prepravu a športovy, aerodynamický prúdový čln, ktorý sa skutočne vznáša! A s minifigúrkami vodiča kamiónu a pretekárskeho jazdca tímu Xtreme je všetko ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

 • Počet dielikov 238 ks

Vyhotovenie

 • Odporúčaný vek 5 +

Ostatné

 • Kódy predajcov 990898
  5702016617887
  60254

LEGO® City 60254 Preprava pretekárskeho člnu, výrobca LEGO. Táto stavebnica LEGO® City Preprava pretekárskeho člnu je skutočne úžasná. Obsahuje výkonný kamión na prepravu a športovy, aerodynamický prúdový čln, ktorý sa skutočne vznáša!

 • A s minifigúrkami vodiča kamiónu a pretekárskeho jazdca tímu Xtreme je všetko pripravené na vysokorýchlostné preteky a dobrodružstvo! Deti si zamilujú tento čln, ktorý sa skutočne vznáša. S touto stavebnicou získavate jednoduchý návod na stavanie a návod Instructions PLUS! Ide o digitálny návod, ktorý je súčasťou aplikácie LEGO Life pre smartfóny a tablety. Umožňuje ovládať zobrazenie stavebnice, vďaka čomu je stavanie LEGO stavebníc hračka! LEGO City – skvelé hračky pre deti LEGO City stavebnice veľkých vozidiel ponúkajú hračkárske modely pozemných, vzdušných a vodných vozidiel s množstvom funkcií, ktoré podnecujú predstavivosť. S týmito realistickými stavebnicami deti môžu skúmať rôzne vozidlá a vytvárať príbehy a scenáre, ktoré zobrazujú skutočný mestský život zábavným a nápaditým spôsobom.
 • Stavebnica obsahuje kamión s prívesom, pretekársky čln, ktorý sa vznáša na vode, a minifigúrky vodiča kamiónu a pretekárskeho jazdca. Vlastne v nej nájdete všetko, čo dieťa potrebuje na tvorivú, samostatnú hru.
 • Deti si zamilujú skvelý kamión s kabínou, otváracími dverami, odoberateľnou strechou a dielikmi na zaistenie pri preprave. Športový pretekársky čln má otvárací kokpit s priestorom pre pretekárskeho jazdca tímu Xtreme. A dokonca sa vznáša na vode!
 • Po zostavení má kamión s naloženým člnom rozmery viac než 9 cm na výšku, 36 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Samotný čln má rozmery viac než 6 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
 • Nie sú potrebné batérie. Tento vznášajúci sa čln poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou!
 • Obsahuje jednoduchý tlačený návod na stavanie. Alebo si môžete stiahnuť návod Instructions PLUS ako súčasť bezplatnej aplikácie LEGO® Life. Tento interaktívny návod na stavanie s nástrojmi na ovládanie zobrazenia zmení stavanie na detskú hru!
 • LEGO® City stavebnice veľkých vozidiel rozvíjajú fyzické zručnosti asebadôveru detí prostredníctvom pozemných, vzdušných a vodných vozidiel s množstvom funkcií a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej tvorivej hre.
 • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví, ako aj prísne kritériá na kvality spoločnosti LEGO Group. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú.


Počet dielikov 238, počet figúrok 2

Pre deti od 5 rokov


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LEGO CITY PREPRAVA PRETEKARSKEHO CLNU /60254/ (23.99 €) na www.andreashop.sk
LEGO CITY PREPRAVA PRETEKARSKEHO CLNU /60254/ (23.99 €) na www.xxltuzex.sk
LEGO CITY PREPRAVA PRETEKARSKEHO CLNU /60254/ (23.99 €) na www.andreashop-sala.sk
LEGO City Great Vehicles 60254 Preprava pretekárskeho člna (5702016617887) (24.90 €) na www.alza.sk
LEGO City - Preprava pretekárskeho člnu (27.59 €) na www.martinus.sk
recenzia
alča 11.12.2020

Celkové hodnotenie: 40 %

recenzia
myslím, že sa bude vnúčikovi páčiť, vyzerá kvalitne

ešte to nemám rozbalené až po štedrom večere

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)