LEGO City 60263 Oceánska miniponorka

LEGO City 60263 Oceánska miniponorka
LEGO City 60263 Oceánska miniponorka
it

So stavebnicou oceánskej miniponorky (60263) zo série LEGO ® City sa deti môžu ponoriť do sveta tvorivých hier. Jej súčasťou je hračka ponorky s guľatým kokpitom a robotickými ramenami, pirátska truhlica s drahokamami a parádna figúrka žraloka kladivohlavého. Súprava tak ponúka všetko, čo deti potrebujú na ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Počet dielikov 41 ks

Vyhotovenie

  • Odporúčaný vek 4 +

Ostatné

  • Kódy predajcov 60263
    5702016617979
So stavebnicou oceánskej miniponorky (60263) zo série LEGO® City sa deti môžu ponoriť do sveta tvorivých hier. Jej súčasťou je hračka ponorky s guľatým kokpitom a robotickými ramenami, pirátska truhlica s drahokamami a parádna figúrka žraloka kladivohlavého. Súprava tak ponúka všetko, čo deti potrebujú na fantastické podmorské dobrodružstvo.
Dokonalá súprava pre nádejných staviteľov
Táto hračka pre deti od 4 rokov obsahuje jednoduchý tlačený návod na stavanie a špeciálnu kocku pre začiatočníkov, aby sa deti mohli pýšiť stavaním vlastných LEGO hračiek. A vďaka bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety získavajú deti službu Instructions PLUS. Ide o interaktívny návod na stavanie s nástrojmi na približovanie, odďaľovanie a otáčanie zobrazenia, s ktorými bude skladanie LEGO stavebníc skutočne hračka.
Štýlové hračky, ktoré inšpirujú detskú tvorivosť
Séria stavebníc LEGO City sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers. Naše oceánske súpravy deti zavedú do neuveriteľného podmorského sveta, kde sa môžu zahrať na životné scénky s realistickými podmorskými vozidlami a zábavnými postavami v autentickom prostredí.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LEGO City 60263 Oceánska miniponorka (9.24 €) na www.kitstore.sk