LEGO Friends 41392 Luxusní kempování v přírodě

LEGO Friends 41392 Luxusní kempování v přírodě
4x
LEGO Friends 41392 Luxusní kempování v přírodě
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

LEGO ® Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode , výrobca LEGO . Povzbuďte v deťoch nadšenie pre pobyt v prírode so stavebnicou LEGO® Friends Luxusné kempovanie v prírode! Je čas vyraziť kempovať, ale štýlovo! Olivia a Mia vyrazili na vidiek, ale chcú si udržať úroveň. Pomôžte im postaviť luxusný stan so všetkým ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Počet dielikov 241 ks

Vyhotovenie

  • Odporúčaný vek 6 +

Ostatné

LEGO® Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode, výrobca LEGO. Povzbuďte v deťoch nadšenie pre pobyt v prírode so stavebnicou LEGO® Friends Luxusné kempovanie v prírode!

  • Je čas vyraziť kempovať, ale štýlovo! Olivia a Mia vyrazili na vidiek, ale chcú si udržať úroveň. Pomôžte im postaviť luxusný stan so všetkým pohodlím. Má ozajstné postele, a dokonca kútik na líčenie! Olivia si so sebou vzala telefón. Pomôžte jej poslať domov pár záberov prírody, kým Mia odpočíva v horúcej vani. Neskôr si opečte pár marshmallows na ohni a pozorujte s Oliviou a jej teleskopom oblohu.
  • Množstvo funkcií poskytuje deťom hodiny a hodiny zábavy. Nechajte ich predstavovať si jazdu na bicykli po lese s mini bábikami LEGO Friends Oliviou a Miou. Môžu sa tiež hrať s veveričkou alebo pozorovať nočné nebo teleskopom.
  • Toto nie je žiadna kempovacia hra pre začiatočníkov. V LEGO stane sú postele a dokonca smartfón, aby mohli dievčatá posielať fotky domov do mestečka Heartlake. Deti si zamiluj stavanie stanu pre mini bábiky vďaka jeho mäkkej plastovej streche, ako aj zdobenie kempu pomocou svetelných šnúr. A akonáhle bude kemp hotový, môžu sa zahrať na oddych v horúcej vani.
  • Nie len kempovanie v prírode v podobe tejto stavebnice je umeleckým dielom, sú ním aj samotné pokyny! Stiahnite si aplikáciu LEGO® Life pre prístup k návodu Instructions PLUS, aby vaše dieťa mohlo sledovať svoj kemp pomocou funkcií priblíženia, otočenia a „ghost“ módu. Stavebnica pre digitálny vek!
  • Obsahuje 2 minibábiky: Emmu a Miu
Počet dielikov 241, počet figúrok 2
Pre deti od 6 rokov


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LEGO Friends 41392 Camping in Heartlake City (28.91 €) na www.mader.sk
LEGO Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode (25.90 €) na www.mall.sk
LEGO Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode (5702016618792) (19.90 €) na www.alza.sk
LEGO Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode (23.99 €) na www.martinus.sk
recenzia
Diana 06.04.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)