LEGO Marvel Avengers 76194 Sakaarianský Iron Man Tonyho Stark

LEGO Marvel Avengers 76194 Sakaarianský Iron Man Tonyho Stark
4x
LEGO Marvel Avengers 76194 Sakaarianský Iron Man Tonyho Stark
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Ukážte fanúšikom marveloviek nové dimenzie stavania a nápadité dobrodružstvá so sakaarianským Iron Manom Tonyho Starka od LEGO ® Marvel (76194). Táto veľkolepá stavebnica LEGO Marvel deťom od 8 rokov umožňuje pretvárať si scény z animovaného seriálu What If...? od štúdia Marvel na platforme Disney+ a objavovať nové ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

 • Počet dielikov 369 ks

Vyhotovenie

 • Odporúčaný vek 8 +

Ostatné

 • Kódy predajcov 5702016913224
  76194
  IER7700101
  281509
Ukážte fanúšikom marveloviek nové dimenzie stavania a nápadité dobrodružstvá so sakaarianským Iron Manom Tonyho Starka od LEGO® Marvel (76194). Táto veľkolepá stavebnica LEGO Marvel deťom od 8 rokov umožňuje pretvárať si scény z animovaného seriálu What If...? od štúdia Marvel na platforme Disney+ a objavovať nové príbehy z filmového sveta Marvel.Nové príbehy so slávnymi superhrdinamiSúčasťou tohto úžasného rozšírenia filmového sveta Marvel sú 3 minifigúrky – Tony Stark, Valkýra a Watcher, ako aj zostaviteľný robot, ktorého možno prestavať na výkonné auto. Deti môžu minifigúrku Tonyho Starka vložiť do sakaarianského robota Iron Mana. Tento robotí gigant je mimoriadne polohovateľný a umožňuje deťom jeho telo počas superhrdinskej akcie rôzne otáčať. A ak potrebujú vyraziť plnou parou vpred, môžu robota prestavať na výkonné auto a vydať sa za úžasnými dobrodružstvami.
 • Táto stavebnica sakaarianského Iron Mana Tonyho Starka (76194) od LEGO® Marvel privádza televízny seriál What If...? od štúdia Marvel do skutočného sveta a otvára deťom novú dimenziu nápaditých staviteľských dobrodružstiev.
 • Obsahuje minifigúrky Tonyho Starka, Valkýry a Watchera a nechýba ani zostaviteľný robot, ktorého možno prestavať na mocné vozidlo.
 • Deti môžu vložiť minifigúrku Tonyho Starka do výnimočne polohovateľného sakaarianského robota Iron Mana a pripraviť sa tak na superhrdinskú akciu. Ak túžia po rýchlosti, môžu robota prestavať na výkonné auto.
 • Zaveďte deti od 8 rokov, ktoré zbožňujú seriál What If...? od štúdia Marvel na kanáli Disney+, prípadne iné marvelovky, do centra superhrdinskej akcie s týmto úžasne transformovateľným robotom Iron Mana.
 • Tento polohovateľný robot meria vyše 15 cm na výšku a možno ho prestavať na pretekárske auto Tonyho Starka.
 • Deti môžu zbierať a kombinovať aj ďalších robotov zo série LEGO® Marvel, ktorí im pripravia filmovú superhrdinskú akciu a inšpirujú ich k vymýšľaniu vlastných nápaditých príbehov.
 • Komponenty LEGO® spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy spoľahlivé, kompatibilné a konzistentne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
 • Dieliky LEGO® nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LEGO® Super Heroes 76194 Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka (32.29 €) na www.gorila.sk
LEGO Marvel 76194 Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka (30.80 €) na www.muziker.sk
LEGO - Super Heroes 76194 Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka (30.90 €) na www.market24.sk
LEGO Marvel Avengers 76194 Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka (28.62 €) na www.mall.sk
LEGO® Super Heroes 76194 Sakaarianský Iron Man Tonyho Starka (28.88 €) na click.edigital.sk