LEGO Marvel Super Heroes 76184 Spider - Man a Mysteriov útok dronom

LEGO Marvel Super Heroes 76184 Spider - Man a Mysteriov útok dronom
LEGO Marvel Super Heroes 76184 Spider - Man a Mysteriov útok dronom
it

Lego , to je zábava pre malých aj veľkých. Popustite uzdu svojej fantázii a vypravte sa do sveta plného nečakaných dobrodružstiev. Tentokrát sa vďaka Legu zoznámime s významnými marvelovskými super hrdinami! V tomto konkrétnom prípade sa môžete tešiť na dobrodružstvo, ktorým Vás nebude sprevádzať nikto iný ako Nick ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vyhotovenie

  • Odporúčaný vek 4 +

Ostatné

  • Kódy predajcov 5702016913019
Lego, to je zábava pre malých aj veľkých. Popustite uzdu svojej fantázii a vypravte sa do sveta plného nečakaných dobrodružstiev. Tentokrát sa vďaka Legu zoznámime s významnými marvelovskými super hrdinami!
V tomto konkrétnom prípade sa môžete tešiť na dobrodružstvo, ktorým Vás nebude sprevádzať nikto iný ako Nick Fury a Spider-Man. A o čo ide?
Zloduch Mysterio sa chystá ulúpiť drahocenný rubín s pomocou svojho dronu na diaľkové ovládanie. Nick a Spider-Man uháňajú na miesto činu v džípe, vybavenom vystreľovačmi. Mysterio ich však privíta paľbou z vystreľovača diskov jeho dronu. Nick si vezme zbrane z džípu, zatiaľ čo Spidey robí to, čo mu ide najlepšie - strieľa pavučiny. Aj napriek tomu, že sa jedná o naozaj zohranú dvojku, je potrebné, aby im kryl niekto chrbát - budete to Vy?
Čo nájdete v balení?
Súčasťou balenia sú mini figúrky Spider-Mana, Nicka Furyho a Mysteria. Navyše je tu aj zostaviteľný džíp, ukradnutý rubín a obrnený dron s ovládačom. Špeciálna začiatočnícka kocka pomôže deťom pustiť sa do stavania ihneď a jednoduchý návod pomôže počas stavania a hrania rozvíjať kľúčové zručnosti.
Ďalšie informácie
Určené pre deti od 4 rokov.
Stavebnica obsahuje model džípu, ktorý meria cez 4 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
Pre ešte zábavnejšie stavanie nájdete v aplikácii LEGO s návodmi aj digitálne pokyny Instructions PLUS, ktoré deťom umožňujú približovať si, otáčať a vizualizovať modely priamo počas stavania.
Všetky dieliky LEGO spĺňajú tie najprísnejšie odborové štandardy, takže si môžete byť istí, že sú kompatibilné a umožňujú hladké spájanie a rozoberanie.
Kocky a dieliky LEGO City sú púšťané na zem, zahrievané, krútené a pod. Všetko je testované tak, aby bolo jasné, že stavebnica spĺňa striktné globálne bezpečnostné štandardy.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LEGO® Marvel Super Heroes 76184 Spider-Man a Mysteriov útok dronom (16.47 €) na www.mader.sk
LEGO 76184 Spider-Man proti Mysteriovmu dronovi (19.27 €) na hrackylevik.sk
LEGO® Marvel Spider-Man 76184 Spider-Man proti Mysteriovmu dronovi (5702016913019) (16.90 €) na www.alza.sk