ADDTIVA MULTIVITAMÍNY+MINERÁLY BROSKYŇA 20 KS

ADDTIVA MULTIVITAMÍNY+MINERÁLY BROSKYŇA 20 KS
ADDTIVA MULTIVITAMÍNY+MINERÁLY BROSKYŇA 20 KS
it

Multivitamin Additiva broskev+minerál tbl eff 20) - Multivitamín Additíva broskyňa + minerál tbl eff 20 - Additíva multivitamín + mineral Broskyňa šumivej tablety je multivitamínová zmes s 10 navzájom sa doplňujúcich vitamínov s 3 základnými potrebnými minerálmi, s príchuťou broskyne. Additíva multivitamín + mineral ... čítať viac


Multivitamin Additiva broskev+minerál tbl eff 20) - Multivitamín Additíva broskyňa + minerál tbl eff 20 - Additíva multivitamín + mineral Broskyňa šumivej tablety je multivitamínová zmes s 10 navzájom sa doplňujúcich vitamínov s 3 základnými potrebnými minerálmi, s príchuťou broskyne. Additíva multivitamín + mineral Broskyňa šumivej tablety je multivitamínová zmes s 10 navzájom sa doplňujúcich vitamínov s 3 základnými potrebnými minerálmi, s príchuťou broskyne.
Nevyvážená a málo pestrá strava môže spôsobiť, že ľudské telo nie je dostatočne zásobené vitamínmi a minerálmi. Prípravok Additiva je vhodný na doplnenie zásob vitamínov a minerálnych látok po ťažších ochoreniach, pri zvýšenej potrebe vitamínov a minerálov.
Dávkovanie
Dospelí užívajú 1-2 x denne 1 šumivú tabletu nechať rozpustiť v pohári vody a vypiť. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Zloženie - účinné látky
Vitamín C 160 mg; niacín 32mg NIE; vitamín E 24 mg a-TE; kyselina pantotenová 12 mg; vitamín B6 2.8 mg; vitamín B2 2.8 mg; vitamín B1 2,2 mg; kyselina listová 400 µg; biotín 100 µg; vitamín B12 5 µg; horčík 56,5 mg; vápnik 120 mg; fosfor 105 mg v 1 tablete.
Celkové zloženie
Regulátory kyslosti kyselina citrónová, hydrogénuhličitan sodný, dihydrogénfosforečnan draselný, uhličitan vápenatý, uhličitan horečnatý, vitamín C, ryžový škrob, aróma prírodná broskyňová, vitamín niacín, sladidlo acesulfam-K, , tiamín mononitrát, kyselina listová, biotín, kyanokobalamín, farbivo prášok z červenej repy, hydrogénuhličitan draselný.
Tehotenstvo a dojčenie
V súlade so všeobecnou lekárskou praxou by mal o podávaní doplnku stravy Additiva multivitamín + mineral Broskyňa a dojčiacim ženám rozhodnúť vždy lekár.
Upozornenie
Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Liek Additiva multivitamín + mineral Broskyňa neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nie je vhodné pre chorých fenylketonúriou. Nadmerná konzumácia môže vyvolať preháňavé účinky.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Additiva Multivitamíny+minerály broskyňa 20 ks (6.99 €) na www.drmax.sk
NATURPRODUKT Additiva multivit.+minerál tbl.eff.20 broskev (4.72 €) na www.gigalekaren.sk
ADDITIVA Multivitamíny+minerály broskyňa 20 ks (6.90 €) na www.pilulka.sk
VITAMINOVÉ A MINERÁLNÍ DOPLŇKY Multivitamin Additiva broskev+minerál tbl eff 20 (6.95 €) na www.dogz.sk
ADDITIVA MULTIVITAMÍN + Minerál, Broskyňa (7.14 €) na najlekaren.eu

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 4026466056975
    116730
    X03891