BOIRON NATRUM CARBONICUM GRA HOM CH9 1x4 g

BOIRON NATRUM CARBONICUM GRA HOM CH9 1x4 g
2x
BOIRON NATRUM CARBONICUM GRA HOM CH9 1x4 g
  • BOIRON NATRUM CARBONICUM GRA HOM CH9 1x4 g
  • BOIRON NATRUM CARBONICUM GRA HOM CH9 1x4 g
it it

NATRUM CARBONICUM, GRA HOM CH9, na tráviace indikácie, 4 g Obsah NATRUM CARBONICUM: GRA HOM CH9 1x4 g Charakteristika NATRUM CARBONICUM: TRÁVIACE INDIKÁCIE: Dyspepsia s nafukovaním a atóniou. Hnačky spôsobené mliekom (s týmito hnačkami sa možno stretnúť u dojčiat, ktoré neznášajú mlieko, majú afty a reagujú na ... čítať viac


NATRUM CARBONICUM, GRA HOM CH9, na tráviace indikácie, 4 g
Obsah NATRUM CARBONICUM:
GRA HOM CH9 1x4 g
Charakteristika NATRUM CARBONICUM:
TRÁVIACE INDIKÁCIE:
Dyspepsia s nafukovaním a atóniou.
Hnačky spôsobené mliekom (s týmito hnačkami sa možno stretnúť u dojčiat, ktoré neznášajú mlieko, majú afty a reagujú na minimálny zvuk).
INDIKÁCIE KOŽNÉ A SLIZNIČNÉ:
Nádcha so sklonom prejsť do chronického stavu, s odkašliavaním hlienu nahromadeného v hrdle (hlien pripomínajúci pomarančovú dužinu).
Astma okolo 5. hodiny rannej.
Herpes, ekzém.
KĹBOVÉ INDIKÁCIE:
Hyperflexibilita členkov s opakovaným vyvrtnutím (doplnok: Calcarea fluorica).
NEUROPSYCHICKÉ INDIKÁCIE:
Cefalea spôsobená pobytom na slnku alebo následkom úpalu.
Cefalea spôsobená intelektuálnou prácou.
Depresívne a hypochondrické prejavy.
CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY - POCITY: Precitlivenosť: na svetlo, na hluk (pacient vyskakuje pri minimálnom zvuku); cefalea spôsobená minimálnou intelektuálnou prácou, slnkom, osvetľovacími telesami, s pocitom ťažoby, tlaku, trhania a pulzácií; pocit hladu sprevádzaný pocitom prázdneho žalúdka okolo 5., 10., alebo 22. hodiny; pocit ťažoby v žalúdku po jedle; pocit ťažoby v panve u žien (doplnok: liek Sépia); reumatické bolesti s pocitom vystreľovania, trhania. Zhoršenie slnkom, teplým počasím (cefalea); mentálnou námahou (cefalea); studeným prievanom (nádcha); mliekom (hnačka). Zlepšenie pohybom (reumatické bolesti).
SPRIEVODNÉ ZNAKY: Averzia k mlieku, ktoré sa zle znáša (hnačka); strata chuti a čuchu (nádcha).
Použitie NATRUM CARBONICUM:
TRÁVIACE INDIKÁCIE: Dyspepsia s nafukovaním a atóniou – predpisuje sa 5 granúl v riedení 9 CH pred hlavnými jedlami. Hnačky spôsobené mliekom - v riedení 9 CH 3x denne.
INDIKÁCIE KOŽNÉ A SLIZNIČNÉ: Nádcha so sklonom prejsť do chronického stavu, s odkašliavaním hlienu nahromadeného v hrdle – predpisuje sa 5 granúl v riedení 5 - 9 CH 2x denne. Astma okolo 5. hodiny rannej - v riedení 15 CH každý večer počas obdobia krízy. Herpes, ekzém - v riedení 15 CH denne, intervaly sa predlžujú podľa zlepšenia.
KĹBOVÉ INDIKÁCIE: Predpisuje sa 5 granúl v riedení 15 CH päť dní v týždni dlhodobo.
NEUROPSYCHICKÉ INDIKÁCIE: Cefalea spôsobená pobytom na slnku alebo následkom úpalu – predpisuje sa 5 granúl v riedení 15 - 30 CH denne až do uzdravenia. Cefalea spôsobená intelektuálnou prácou - rovnaké dávkovanie. Depresívne a hypochondrické prejavy - jedna dávka týždenne v riedení 15 - 30 CH dlhodobo.
Okrem uvedených riedení sa môžu použiť aj iné riedenia, no v takomto prípade je použitie veľmi individuálne a dávkovanie spadá do rúk odborníka – lekára.
Príbalový leták NATRUM CARBONICUM, GRA HOM CH9, na tráviace indikácie, 4 g
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Natrum Carbonicum gra.1 x 4 g 9CH (5.99 €) na www.drmax.sk
BOIRON Natrum Carbonicum 9CH gra.4g (4.50 €) na www.gigalekaren.sk
BOIRON NATRUM CARBONICUM, GRA HOM CH9, na tráviace indikácie, 4 g (4.29 €) na najlekaren.eu

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 3352710508107
    X50571