GYM BEAM Lipozomálny Vitamín C 60 kaps .

GYM BEAM Lipozomálny Vitamín C 60 kaps .
GYM BEAM Lipozomálny Vitamín C 60 kaps .
it

Lipozomálny Vitamín C - doteraz najvstrebateľnejšia a najefektívnejšia forma vitamínu C pre podporu imunity Lipozomálny Vitamín C obsahuje 500 mg najlepšie vstrebateľného vitamínu C v jednej dávke. Je vo forme kapsúl a vďaka prevratnej výrobnej technológii LipoCellTech™ inšpirovanej prírodou má doposiaľ najvyššiu ... čítať viac


Lipozomálny Vitamín C - doteraz najvstrebateľnejšia a najefektívnejšia forma vitamínu C pre podporu imunity
Lipozomálny Vitamín C obsahuje 500 mg najlepšie vstrebateľného vitamínu C v jednej dávke. Je vo forme kapsúl a vďaka prevratnej výrobnej technológii LipoCellTech™ inšpirovanej prírodou má doposiaľ najvyššiu vstrebateľnosť a využiteľnosť v organizme. Vitamín C je vďaka lipozomálnej forme chránený pred znehodnotením pri prechode tráviacim systémom a doručuje tak maximálne množstvo vitamínu C do cieľových buniek. Lipozóm sa vďaka svojej lipidovej povahe stáva živinou, stavebným materiálom buniek alebo ich súčasťou. Mikroživiny v lipozomálnej forme sú až 20-krát lepšie vstrebateľné v porovnaní s bežne dostupnými formami suplementov.
Vitamín C hrá kľúčovú rolu v celom rade biochemických procesov v organizme, podieľa sa na optimálnej obranychopnosti organizmu, psychickej činnosti a prispieva aj k zníženiu únavy a vyčerpania. Je dôležitý pre ľudí trpiacich chudokrvnosťou, pretože vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. Jeho optimálny príjem je potrebný tiež pre normálny a zdravý stav kože, kostí, chrupaviek alebo zubov. Rovnako je aj dôležitým antioxidantom, ktorý chráni bunky pred oxidačným stresom spôsobeným voľnými radikálmi. Vitamín C je skrátka natoľko dôležitou živinou, ktorú si náš organizmus nedokáže sám vytvoriť, že je potrebné zamerať sa na jeho optimálny príjem z externých zdrojov.
Lipozomálny Vitamín C vďaka unikátnej technológii LipoCellTech™ prináša doposiaľ najlepšie vstrebateľnú formu vitamínu C, ktorú ocenia všetci tí, ktorí od suplementov očakávajú maximálnu vstrebateľnosť, účinnosť a čistotu produktu bez zbytočných látok.
Lipozomálny Vitamín C a jeho výhody
vitamín C je v lipozomálnej forme v kapsulách
obsahuje 500 mg vitamínu C v jednej dávke
je najlepšie vstrebateľnou a využiteľnou formou vitamínu C
dosahuje vstrebateľnosť aj viac ako 95 %
je vyrobený pomocou unikátnej technológie LipoCellTech™
prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
je dôležitý pre optimálnu obranyschopnosť organizmu
Zloženie
Vitamín C (Kyselina L-askorbová), LipoCellTech™ lipozomálna zmes: fosfolipidy kyseliny palmitovej a olejovej, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), hypromelózová kapsula, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý).
Dávkovanie
Užívajte 2 kapsuly denne.
Tabuľka nutričných hodnôt
Nutričné hodnoty
2 kapsuly
Vitamín C
500 mg
LipoCellTech™ lipozomálna zmes
214 mg
Upozornenie
Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Gymbeam lipozomalny vitamin c 60cps (15.99 €) na www.drmax.sk
GYM BEAM Lipozomálny Vitamín C 60 kaps. (14.95 €) na gymbeam.sk
GYMBEAM Liposomal vitamín c 60 kapsúl (15.99 €) na www.benulekaren.sk
Lipozomálny Vitamín C - GymBeam, 60cps (15.70 €) na najlekaren.eu
GYM BEAM Lipozomálny Vitamín C, 60 kapsúl (8586022212444) (15.90 €) na www.alza.sk

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Počet tabliet 60 ks

Ostatné

  • Kódy predajcov 8586022212444
    X81647