INCA Collagen 1x30 kusov, prášok vo vrecúškach

INCA Collagen 1x30 kusov, prášok vo vrecúškach
3x
INCA Collagen 1x30 kusov, prášok vo vrecúškach
  • INCA Collagen 1x30 kusov, prášok vo vrecúškach
  • INCA Collagen 1x30 kusov, prášok vo vrecúškach
  • INCA Collagen 1x30 kusov, prášok vo vrecúškach
it it it

Prémiový a 100% čistý Bio-aktívny kolagén, ktorý naozaj pomáha Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov. Naše telo si kolagén prirodzene vytvára samo. Avšak produkcia kolagénu v tele sa po 25. roku života znižuje o 1,5% každý ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Počet tabliet 30 ks
  • Príchuť Citrón

Ostatné

  • Kódy predajcov 8594045473506
    X32577
    105476

Prémiový a 100% čistý Bio-aktívny kolagén, ktorý naozaj pomáha
Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov. Naše telo si kolagén prirodzene vytvára samo. Avšak produkcia kolagénu v tele sa po 25. roku života znižuje o 1,5% každý rok a začínajú sa objavovať známky starnutia a opotrebenia. Pravidelným dopĺňaním Bio-Aktívneho kolagénu môžeme tento proces výrazne spomaliť a obmedziť.

Ako správne užívať Inca Collagen
Ako s Inca Collagenom začať?
Pokiaľ s Inca Collagenom začínate, je dôležité, aby ste absolvovali úvodnú dvoj až trojmesačnú kúru. Táto kúra spočíva v pravidelnom užívaní prípravku, jedno vrecúško denne. To si jednoducho rozmiešate v 200–300 ml pitnej vody, ovocného džúsu, mlieka alebo inej studenej tekutine (neodporúča sa grapefruitový džús).

Návod na použitie
Obsah 1 vrecúška (3 g) rozmiešajte v 200–300 ml pitnej vody, ovocného džúsu, mlieka alebo iného nápoja a vypite
Najskôr prášok nasypte do suchej nádoby a potom zalejte tekutinou
Odporúčané dávkovanie je jedno vrecúško (3 000 mg) 1× denne
Najvyššie odporúčané dávkovanie je 10 000 mg denne
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie

Inca Collagen získal niekoľko certifikátov od zahraničných inštitútov
23. 2. 2016 Inca Collagen získal certifikát od anti-dopingového laboratória, ktorý potvrdzuje jeho úplnú bezpečnosť a nezávadnosť pre použitie u športovcov. Toto laboratórium je brané ako autorita rozhodujúca v otázke dopingovej kontroly pre olympijské hry. Tento certifikát znamená, že sa nemusíte báť užívať náš kolagén ani ako vrcholoví športovci a tiež potvrdzuje, že je Inca Collagen čistý a naozaj kvalitný preparát.

Kedy Inca Collagen užívať?
Niektorí športovci Inca Collagen užívajú na noc, aby maximálne podporili regeneračné procesy, ktoré sú aktívne, keď spíte. Ale ak sa rozhodnete kolagén užívať ráno, rozhodne s tým nič nepokazíte. Je jedno, či kolagén budete piť ráno alebo večer, rozhodnutie je na vás.

Už Inca Collagen užívam
Ak už Inca Collagen užívate a máte za sebou úvodnú dvoj až troj mesačnú kúru, je možné prísun kolagénu obmedziť ale nevynechať úplne. Keďže sa nám kolagén vekom z tela stráca a v našom organizme hrá nezastupiteľnú úlohu, odporúčame pokračovať v jeho užívaní v uvedených intervaloch, alebo podľa odporúčania lekára.

V akútnych prípadoch
Ak trpíte akútnym nedostatkom kolagénu, užívajte 3 vrecúška Inca Collagenu denne po dobu aspoň 1 týždňa. Nepresahujte najvyššie doporučené dávkovanie 10 000 miligramov kolagénu denne.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určený pre deti a tehotné ženy. Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 4°C –25 °C, chráňte pred vlhkom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Inca Collagen 30 sáčků (48.99 €) na www.drmax.sk
Inca Collagen 30 sáčků (48.80 €) na www.lekarenvkocke.sk
INCA COLLAGEN 100% morský kolagén v prášku 30 vrecúšok (48.99 €) na www.benulekaren.sk
Inca Collagen Morský kolagén Inca Collagen 90 g (30 sáčkov) (45.00 €) na www.vivantis.sk
INCA Collagen bioaktívny morský kolagén v prášku 30 ks (47.00 €) na najlekaren.eu