MADAL BAL PUBLICATIONS Neera detox kúra 7 dnů 1000 ml

MADAL BAL PUBLICATIONS Neera detox kúra 7 dnů 1000 ml
MADAL BAL PUBLICATIONS Neera detox kúra 7 dnů 1000 ml
it

Neera Detox kúra je overený liečebný program, ktorý v tele obnovuje jeho optimálne zdravie. Obsahuje iba prírodné zložky, žiadne umelé prídavky, farbivá ani konzervačné látky. Je úplne bezpečná, pokiaľ sa dodržuje podľa návodu. Kombinácia sily prírodného stromového sirupu Neera, kajenského korenia a čerstvej ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Objem 1 L

Ostatné

  • Kódy predajcov NEERA16002-1
Neera Detox kúra je overený liečebný program, ktorý v tele obnovuje jeho optimálne zdravie. Obsahuje iba prírodné zložky, žiadne umelé prídavky, farbivá ani konzervačné látky. Je úplne bezpečná, pokiaľ sa dodržuje podľa návodu. Kombinácia sily prírodného stromového sirupu Neera, kajenského korenia a čerstvej citrónovej šťavy zaistí celostné zlepšenie vášho zdravia. Vedľajší účinok kúry je zníženie nadváhy.
Kľúčovou zložkou stromového sirupu Neera je bohatý podiel esenciálnych minerálov. Javorový sirup je bohatý na horčík a zinok, dva prvky, ktoré v palmovom sirupe nie sú takmer vôbec zastúpené. Palmový sirup naopak obsahuje veľké množstvo draslíka a vápnika, dva prvky nevyhnutné pre správne fungovanie buniek, a preto dôležité pri prečisťovaní. Keď sú tieto dva sirupy zmiešané v správnom pomere, vznikne unikátny prírodný stromový sirup Neera, ktorého zloženie je takmer dokonale vyvážené pre ľudský organizmus.
Počas kúry pijeme nápoj Neera® – zmes vody, čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy, kajenského korenia a prírodného stromového sirupu Neera.
Citrónová šťava je po tisícročia používaná pre svoje liečebné účinky. Kyslosť šťavy má alkalizačný efekt na teloa pomáha mu rozložiť tuky a hlien. Citrónová šťava je tiež zdrojom veľkého množstva antioxidantov a vitamínu C.
Kajenské korenie (nie je súčasťou balenia) je významný metabolizant. Zrýchľuje telesný obeh a pomáha tak čistiacim účinkom citrónovej šťavy.
Na prípravu dennej dávky (2 litrov) nápoja potrebujete:
1,5 dl čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy (3-4 citróny)
1,5 dl prírodného stromového sirupu Neera (1 balenie vystačí na cca 7dňovú kúru)
cca 1/10 kávovej lyžičky kajenského korenia - na konček noža (prispôsobte podľa chuti)
1,7 l čistej vody
Balenie: 1000 ml = 7 dní
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MADAL BAL PUBLICATIONS Neera detox kúra 7 dnů 1000 ml Neera detox kúra (42.50 €) na www.zdravieprevsetkych.sk