NATURLAND VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY 1x100 ml

NATURLAND VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY 1x100 ml
NATURLAND VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY 1x100 ml
it

Obsah VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY NATURLAND VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY na trávenie 100 ml Charakteristika VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY Kvapky s liehovými výluhmi liečivých rastlín. Prípravok sa účinne používa na vnútorné aj vonkajšie použitie. Vnútorne sa používa pri nechutenstve, na podporu tráviaceho ústrojenstva (pečeň, žalúdok, ... čítať viac


Obsah VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY
NATURLAND VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY na trávenie 100 ml
Charakteristika VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY
Kvapky s liehovými výluhmi liečivých rastlín. Prípravok sa účinne používa na vnútorné aj vonkajšie použitie. Vnútorne sa používa pri nechutenstve, na podporu tráviaceho ústrojenstva (pečeň, žalúdok, žlčník), proti nadúvaniu (digestívum). Prípravok priaznivo vplýva na organizmus po prekonaní ochorení tráviaceho systému. Pri vonkajšom použití sa používa na opuchliny a pomliaždeniny.
Kvapky s liehovými výluhmi liečivých rastlín
Rumanček kamilkový (Matricaria recutita) pomáha podporovať duševnú a fyzickú pohodu, udržiavať zdravý spánok, prispieva k prirodzenej obranyschopnosti tela. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, pomáha pri trávení a nadúvaní, zmierniť dýchacie ťažkosti, ako je kašeľ a bolesť v krku prirodzeným spôsobom, liečiť pokožku po popáleninách a v prípade infikovaných rán.
Mäta prieporná (Mentha piperita) má upokojujúce a príjemné účinky na krk, hltan a hlasivky.
Repík lekársky (Agrimonia eupatoria) pomáha udržiavať zdravú kožu, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, zlepšuje trávenie a prispieva k normálnemu krvnému obehu.
Ďumbier (Zingiber officinale) napomáha mobilite kĺbov a odstraňuje ich rannú tuhosť, pomáha predchádzať pocity nevoľnosti a zvracanie počas jazdy v aute alebo pri morskej chorobe, prispieva k zvýšeniu vitality, energie, pomáha udržiavať optimálnu sekréciu v dýchacom trakte.
Použitie VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY
Vnútorne (odporúčaná denná dávka): 2-3x denne 1 kávovú lyžičku vypiť alebo zmiešať s čajom. Zvonka: napríklad v prípade opuchlín (potrieť opuchnuté miesto).
Upozornenie: 
Prípravok obsahuje alkohol. Pri perorálnom podaní nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby užívajúce lieky vyvolávajúce interakcie s alkoholom. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nepoužívajte ako náhradu stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Vonkajšie použitie : nepoužívajte na poranené miesta pokožky! Skladovať pri izbovej teplote, chrániť pred svetlom.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NATURLAND Natruland Veľké Švédske kvapky 100 ml (6.20 €) na www.pilulka.sk
NATURLAND VEĽKÉ ŠVÉDSKE KVAPKY na trávenie 100 ml (6.85 €) na najlekaren.eu

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Objem 0.1 L

Ostatné

  • Kódy predajcov 5998794330159