VITA HARMONY KYSELINA LISTOVÁ 400 mcg

VITA HARMONY KYSELINA LISTOVÁ 400 mcg
VITA HARMONY KYSELINA LISTOVÁ 400 mcg
it

Kyselina listová 400 mcg Kyselina listová patrí medzi vitamíny rozpustné vo vode. Napomáha k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, podieľa sa na procese delenia buniek a syntézy aminokyselín, preto sa odporúča ženám približne 3 mesiace pred plánovaným počatím, tehotným aj dojčiacim. Prispieva k normálnej funkcii ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Počet tabliet 90 ks

Ostatné

  • Kódy predajcov 8594010860546
Kyselina listová 400 mcg
Kyselina listová patrí medzi vitamíny rozpustné vo vode. Napomáha k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, podieľa sa na procese delenia buniek a syntézy aminokyselín, preto sa odporúča ženám približne 3 mesiace pred plánovaným počatím, tehotným aj dojčiacim. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a psychickej činnosti, uplatňuje sa v procese krvotvorby a metabolizmu homocysteínu. Znižuje mieru únavy a vyčerpania.Kyselina listová patrí medzi vitamíny skupiny B, ktoré sú tiež doporučované užívateľkám hormonálnej antikoncepcie. Medzi najbohatšie prirodzené zdroje patria listová zelenina, celozrnné výrobky a pečeň. Úpravou potravín často dochádza k vysokým stratám jej aktivity, preto je dôležitá aj jej suplementácia.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1/2 tablety, tehotné a dojčiace ženy 1 tabletu denne, zapiť tekutinou.
Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.
Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

VITA HARMONY Kyselina listová tbl.90x400mcg (2.51 €) na www.gigalekaren.sk
VITA HARMONY Kyselina listová 400 mcg 90 tablet (3.32 €) na www.a-cosmetics.sk
CPC VitaHarmony Kyselina listová tbl.90x400mcg (2.60 €) na www.vivantis.sk