VITAR vitamín C 300 mg plus rakytník zinok vrecúška , sypká zmes s príchuťou pomaranč 1x20 ks

VITAR vitamín C 300 mg plus rakytník zinok vrecúška , sypká zmes s príchuťou pomaranč 1x20 ks
VITAR vitamín C 300 mg plus rakytník zinok vrecúška , sypká zmes s príchuťou pomaranč 1x20 ks
it

Vitar Vitamín C 300 mg + rakytník + zinok je moderným výživovým doplnkom v praktických jednorazových vrecúškach, ktoré umožňujú vysoko komfortné úživanie bez zapíjania. Aktívne látky sú pre organizmus lepšie vstrebateľné, s rýchlejším nástupom účinku. Prípravok je vhodným výživovým doplnkom pre posilnenie imunity, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 8595011135701
    X50994
Vitar Vitamín C 300 mg + rakytník + zinok je moderným výživovým doplnkom v praktických jednorazových vrecúškach, ktoré umožňujú vysoko komfortné úživanie bez zapíjania. Aktívne látky sú pre organizmus lepšie vstrebateľné, s rýchlejším nástupom účinku. Prípravok je vhodným výživovým doplnkom pre posilnenie imunity, významným antioxidantom, ktorý výrazne zasahuje do rady životných pochodov. Je potrebný pre tvorbu kolagénu, ktorý pôsobí podporne v ľudských tkanivách - svaloch, šľachách, chrupavkách a koži. Významne sa podieľa na funkcii imunitného systému a je dôležitý pre udržanie dobrého stavu celého organizmu. Zinok je dôležitý pre funkciu imunitného systému, priaznivo tiež pôsobí na kvalitu pokožky, vlasov a nechtov. Rakytník rešetliakový podporuje imunitný systém a prirodzenú obranyschopnosť oranizmu. Prispieva k normálnemu stavu pokožky a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. V tradičnej medicíne je vzácny pre vysoký obsah vitamínu C, E a karoténoidov.

Návod na použitie

Odporúčané dávkovanie: Deti od 12 rokov a dospelí 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška nasypte do úst, pomaly nechajte rozpustiť a prehltnite. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Výživové údaje/jednotka

vitamín C (kyselina L-askorbová): 300 mg (375 %)
zinok (citran zinočnatý): 5 mg (50 %)
extrakt z rakytníka rešetliakového (Hippophae Rhamnoides): 20 mg

Zoznam zložiek

sladidlo - sorbitol, kyselina L-askorbová, extrakt z plodov rakytníka rešetliakového, citran zinočnatý, prírodná aróma, protihrudkujúca látka - mastenec, sladidlá - sukralóza, citróza (neohesperidín DC).


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

VITAR vitamín C 300mg + rakytník + zinok pomaranč 20 vreciek (4.17 €) na etabletka.sk
Vitar Vitamin C 300 mg+rakytník+zinek sáčky 20 x 2 g (4.69 €) na www.drmax.sk
Vitar Vitamin C 300 mg+rakytník+zinek sáčky 20 x 2 g (4.38 €) na www.pilulka.sk
VITAR Vitamín C 300 mg + rakytník + zinok s pomarančovou príchuťou 20 vreciek (4.49 €) na www.benulekaren.sk
VITAR vitamín C 300 mg + rakytník + zinok vrecúška, sypká zmes s príchuťou pomaranč 1x20 ks (4.66 €) na www.lekarenvkocke.sk