WEBBER NATURALS Melatonín 5 mg 60 tabliet

WEBBER NATURALS Melatonín 5 mg 60 tabliet
WEBBER NATURALS Melatonín 5 mg 60 tabliet
it

Melatonín prirodzene pomáha regulovať náš spánkový cyklus. Melatonín môže zlepšiť kvalitu spánku, najmä v súvislosti so starnutím. Prípravok obsahuje prírodnú substanciu melatonín, hormón vylučovaný epifýzou v mozgu. Jeho hlavnou funkciou je kontrolovať biorytmus spánku a bdenia. Melatonín sa tvorí v dostatočnom ... čítať viac


Melatonín prirodzene pomáha regulovať náš spánkový cyklus. Melatonín môže zlepšiť kvalitu spánku, najmä v súvislosti so starnutím. Prípravok obsahuje prírodnú substanciu melatonín, hormón vylučovaný epifýzou v mozgu. Jeho hlavnou funkciou je kontrolovať biorytmus spánku a bdenia. Melatonín sa tvorí v dostatočnom množstve hlavne v prvých 16-tich rokoch života, potom jeho produkcia klesá. Melatonín podávaný pred spaním pomáha skrátiť dobu zaspávania, v prípade ak skonzumujete 1 mg melatonínu.
Účinky
Osoby bez zdravotných problémov po užívaní výživového doplnku MELATONÍN pocítili ďalšie pozitíva.
prispieva ku kontrole biorytmu spánku a bdenia
pomáha skrátiť dobu zaspávania
podporuje kvalitu spánku
Zloženie: melatonín 5 mg, sodná soľ kroskarmelozy, monohydrát laktózy, mikrokryštalická celuloza, aroma mäty piepornej, rastlinný stearát horečnatý.
Dávkovanie: 1 mg (1/5) tablety 30 minút pred spánkom 
Upozornenie: dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť o užívaní prípravku s lekárom.
Podľa platnej legislatívy Slovenskej Republiky je bezpečná denná dávka výživového doplnku melatonínu 1mg denne. Po konzultácii s lekárom je možné užívanie vyšších dávok.
Neužívajte počas riadenia motorového vozidla a aktivít vyžadujúcich pozornosť a sústredenie. Vyhnite sa konzumácii alkoholických nápojov počas užívania doplnku. 
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.
Balenie: 60 tabliet
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Webber Naturals Melatonín 5 mg 60 tabliet (12.39 €) na www.drmax.sk
WEBBER NATURALS Melatonín EXTRA Silný 5mg 60tbl (13.60 €) na www.magister.sk
WEBBER NATURALS Melatonín 5mg 60 tabliet 60 ks (12.90 €) na www.pilulka.sk
WEBBER NATURALS Melatonín 5 mg 60 tabliet (13.00 €) na www.zdravieprevsetkych.sk
Webber Naturals Melatonin 5 mg tablety pod jazyk, rozpustné 1x60 ks (13.45 €) na www.lekarenvkocke.sk

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Počet tabliet 60 ks
  • Príchuť Banán

Ostatné

  • Kódy predajcov X71108
    625273036466
    WN00003646