GS Triurin tbl 2x30 1+1 zadarmo (60 ks), 1x1 set

GS Triurin tbl 2x30 1+1 zadarmo (60 ks), 1x1 set
GS Triurin tbl 2x30 1+1 zadarmo (60 ks), 1x1 set
it

Výživový doplnok GS Triurin obsahuje mimoriadnu kombináciu extraktov zo štyroch bylín – brusníc (Vaccinium) nešpecifikovaná, žihľavy (Urtica dioica), medvedice lekárskej (Arctostaphylos uva-ursi) a echinacey (Echinacea purpurea). Spôsob použitiaPrípravok sa užíva v množstve 1x denne 1 tableta, v prípade potreby sa ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Výživový doplnok GS Triurin obsahuje mimoriadnu kombináciu extraktov zo štyroch bylín – brusníc (Vaccinium) nešpecifikovaná, žihľavy (Urtica dioica), medvedice lekárskej (Arctostaphylos uva-ursi) a echinacey (Echinacea purpurea). Spôsob použitiaPrípravok sa užíva v množstve 1x denne 1 tableta, v prípade potreby sa môže dávka krátkodobo zvýšiť na 2 až 4 tablety denne. Tablety sa užívajú celé a zapijú dostatočným množstvom tekutín.
Upozornenia: Nie je určené pre deti. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uschovávajte v suchu pri teplote 15–25 °C. Chráňte pred svetlom a priamym slnečným žiarením.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GS Triurin tbl 2x30 1+1 zadarmo (60 ks), 1x1 set (8.19 €) na www.drmax.sk