NUTRIDRINK YOGHURT s príchuťou maliny 4x200 ml sol 4x200ml

NUTRIDRINK YOGHURT s príchuťou maliny 4x200 ml sol 4x200ml
NUTRIDRINK YOGHURT s príchuťou maliny 4x200 ml sol 4x200ml
it

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Nutrične kompletná vysokoenergetická tekutá výživa. Určené pre diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Len na enterálne použitie. Bezgluténová. Vhodný ako náhrada časti stravy alebo ako jediný zdroj výživy v prípade, keď pokrytie výživových potrieb ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8716900564178
    D0704
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely.
Nutrične kompletná vysokoenergetická tekutá výživa. Určené pre diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Len na enterálne použitie. Bezgluténová.
Vhodný ako náhrada časti stravy alebo ako jediný zdroj výživy v prípade, keď pokrytie výživových potrieb pacienta nemožno dosiahnuť bežnou stravou. Spôsob použitiaVýživa je určená na priame použitie ako nápoj, najlepšie chutí vychladený. Pred použitím je treba si umyť ruky a dobre pretrepať. Odporúčaný denný príjem: ako doplnok stravy 1-3 balenia denne medzi jedlami; ako jediný zdroj výživy 5-7 balení denne, čím je zaistený kompletný denný odporučený prísun energie a živín, vrátane minerálnych látok, vitamínov a stopových prvkov. 
Upozornenie: Používa sa len na základe odporúčaní lekára alebo kvalifikovaného pracovníka v oblasti klinickéj výživy. Od 3 rokov veku. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 3 do 6 rokov veku. Nevhodné pre pacientov s galaktosémiou. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení uchovávajte v chladničke max. 24 hodín.
Informácie ohľadom zloženia a výživových hodnôt sa nachádza na obale a etikete. 
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NutridriYOGHURT s príchuťou maliny sol 4 x 200 ml (7.51 €) na www.gigalekaren.sk
NutridriYOGHURT s príchuťou maliny sol 4 x 200 ml (8.09 €) na www.drmax.sk
N. V. NUTRICIA, ZOETERMEER NUTRIDRINK YOGHURT (7.27 €) na www.najlekaren.eu