NUTRIDRINK YOGHURT tekutá výživa s príchuťou vanilka a citrón 4x200 ml

NUTRIDRINK YOGHURT tekutá výživa s príchuťou vanilka a citrón 4x200 ml
NUTRIDRINK YOGHURT tekutá výživa s príchuťou vanilka a citrón 4x200 ml
it

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Vysokoenergetická nutrične kompletná tekutá výživa. Určené pre diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Bezgluténový prípravok. Balené v ochrannej atmosfére. Ošetrené UHT. Spôsob použitiaPred použitím dobre pretrepať. Určené na priame použitie, najlepšie ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 8716900564154
    D0703
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely.
Vysokoenergetická nutrične kompletná tekutá výživa. Určené pre diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Bezgluténový prípravok. Balené v ochrannej atmosfére. Ošetrené UHT. Spôsob použitiaPred použitím dobre pretrepať. Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladený. Po prvom otvorení fľašku uzatvoriť a uchovávať v chladničke max po dobu 24 hodín.
Dávkovanie: 1-3 balenia denne pre doplnenie stravy, 5-7 balení denne ako jediný zdroj výživy, pokiaľ nie je inak stanovené lekárom alebo kvalifikovaným pracovníkom v oblasti klinickej výživy.
Dôležité upozornenia: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne podávanie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodný ako jediný zdroj výživy. Nevhodný pre deti do 3 rokov veku. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 3 do 6 rokov veku.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Nutridrink yoghurt roztok 200 ml (7.51 €) na www.gigalekaren.sk
Nutridrink yoghurt roztok 200 ml (8.09 €) na www.drmax.sk
N. V. NUTRICIA, ZOETERMEER NUTRIDRINK YOGHURT (7.27 €) na www.najlekaren.eu