Nákup v obchode odporúča: 26 %
Celkový počet hodnotení: 376
55 % bol doručený tovar v deklarovanom termíne
70 % dorazil tovar v poriadku
10 % bola zrušená objednávka zo strany obchodu
70% prehľadnosť obchodu
48% kvalita komunikácie
55% dodacia doba
76% doručenie
nákup neodporúčam
recenzia
Janka 28.08.2019
recenzia
Žiadne
negativa
Nedodržanie termínu dodania a neochota riešiť problém

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 90.64.80.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Peter 22.08.2019
recenzia
okrem prehľadne vytvorenej stránky e-shopu žiadne
negativa
Obchod NEDOPORUČUJEM ... Tovar doručený poškodený (čo sa môže stať, nič mimoriadne)a teda mnou neprevzatý ... Následne problém s vrátením peňazí. Po opakovaných mailoch peniaze stále k 22.8.2019 nie sú vrátené s tým, že Mall.sk podmieňuje vrátenie spätným doručením tovaru od ich zmluvného prepravcu Gebruder Weiss ...čo mňa ako ich klienta, kedže som tovar neprevzal, nemá čo zaujímať ... Napriek tomu som na vlastné náklady u prepravcu zistil, že tovar im vrátený bol už 15.8.2019 a boli o tom aj mailovo informovaní !!! Posledný email od Mall.sk z 19.8 - stále im tovar nebol vrátený a teda oni mne nevrátia peniaze ...čo k tomu viac dodať ...

Absolútne nekorektné jednanie,podaný podnet na SOI ... obchod NEDOPORUČUJEM v žiadnom prípade ...

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil z nasledovného dôvodu: to var došiel poškodený - neprevzal som ho od prepravcu.

IP adresa: 62.122.80.*** |
nákup odporúčam
recenzia
Fanny 10.08.2019
recenzia
Ziadne
negativa
Absolútna neschopnosť dodať objednaný tovar,
Faktúra je na objednaný tovar, dodaný iný,
Zlá komunikácia,

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Objednávku som zrušil z nasledovného dôvodu: Tretí krát za sebou bol dodaný úplne iný tovar ako bol objednaný, pricom faktúra bola na objednany tovar ale dodaný bol úplne iný!!! Totalitný neschopnosť obchodu.

IP adresa: 85.237.234.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
RADKA 30.07.2019
negativa
Nepravdivy popis o mnozstve tovaru.
A malo by platit, "co je psáno,to je dáno"! Takto len lakaju zakaznikov,aby nakupili. A skutocnost je potom ina

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Doručenie nebolo v poriadku z nasledovného dôvodu: V objednavke,ako aj na fakture je jasne napísané - Pampers Sleep&Play ... 2x 78 kusov. Jednoducha matika - v baleni malo byt dokopy 156 ks. Objednala som si 3 taketo balenia. To znamena ze mi malo dojst 6 baleni po 78 ks. No dosli iba 3! Kontaktovala som ich telefonicky ze mi dosla nekompletna zasielka. Operator sa vyjadril,ze aj on tam vidi v objednavke 2x78 kusov. Takze to preveri. No dosla mi sms,ze objednavka je v poriadku,teda zodpoveda 3 balikom po 78 kusov. Takze v popise tovaru klamú. A viac uz si radsej nic neobjednam!!!!!!!. Zaplatená cena sa líšila od ceny na stránkach obchodu.

IP adresa: 176.61.229.*** |
nákup odporúčam
recenzia
Martin 27.07.2019
negativa
Nemajú žiadny email, kde by sa im dalo napísať a požiadať ich o zrušenie objednávky, aspoň v kontaktoch ho nenájdete. Objednávku som stornoval cez webovú stránku, požiadal som ich o vrátenie peňazí na číslo účtu. Zatiaľ peniaze vrátené neboli a objednávka je stále v otvorenom stave.

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 88.212.40.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
jan 30.06.2019

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil.

IP adresa: 178.41.50.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Olga 24.06.2019
negativa
Zlá komunikácia pri reklamácii, všetko dlho trvá, ignoracia požiadaviek, nič navyše pre zákazníka ktorého obchod poškodil, helpdesk v ničom nevie pomoct

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený do 5 dní po termíne. Doručenie nebolo v poriadku z nasledovného dôvodu: Bol dodaný objednaný tovar, ale bol na stránke zle popísaný, takže neodpovedal popisu. Tovar sa nezhodoval s popisom na stránkach obchodu.

IP adresa: 195.91.7.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Stano 20.06.2019

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 194.230.155.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Nasrdená 14.06.2019
negativa
Nehorázna neschopnost doručiť zásielku.Objednávka,ktorú som objednala a uhradila vopred, mala byť podľa informačnej sms od doručovacej spoločnosti už pripravená na vyzdvihnutie.Napokon vysvitlo že na zvolenom odbernom mieste sa vôbec nenachádzala.Vraj zostala na centrále doručovacej spoločnosti(na opačnej strane mesta)Neochotná slečna na infolinke mi 20 minút tvrdila že s tým nevie “ NIČ” urobiť.Zásielku si buď pôjdem alebo nepôjdem vyzdvihnúť na centrálu DPD.Poprípade ak chcem tovar na spomínanú zvolenu adresu,mám si objednať znova.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 159.253.109.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
monika 14.06.2019
recenzia
žiadne!!!!!
negativa
Dobrý deň,
nakupovala som cez Mall.sk a otvorene hovorím už nikdy viac!!!!!!!!!!!!!!!!!nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!! pri kúpe televízora bolo uvedené poštovné zdarma a doručenie do druhého dňa a však po rozkliknutí a vypísaní záväznej objednávky boli informácie iné a doprava do druhého dňa spoplatnená nakoľko som nemala na výber vzhľadom k tomu, že mi mali prísť montovať telku od slovanetu poplatok som uhradila a očakávala televízor. Ten však nedorazil ani na druhý deň ani na tretí až na štvrtý deň mi bol doručený. Zapájanie káblov som musela odložiť nakoľko som fyzicky televízor nemala. Po doručení a otvorení balíka ma čakalo nemilé prekvapenie. Televízor bol rozbitý okamžite som kontaktovala spoločnosť pretože už som začala mať tejto spoločnosti a problémov s ňou spojených až až. No v telefóne mi bolo oznámené, že si viem televízor vyreklamovať prostredníctvom zaslania naspäť s čím by problém nebol, no doručený nový mi bude až po 5 dňoch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! predstavte si že ste doma dva týždne potichu priplatíte si za televízor aby ste ho už konečne mali vrazíte doň posledné peniaze, ktoré máte a ten televízor Vám dorazí o ďalšie dva týždne!!!!! žiadna ochota daný problém vyriešiť žiadna empatickosť zamestnancov žiadne prepojenie na manažéra spoločnosti nič!!!!!!!!!!!!!!!!!! a takto sa rieši objednávka ´´tak spokojných klientov ako na každej internetovej stránke uvádzajú´´. Keby mali aspoň toľko chochmesu a sprístupnili by recenzie na ich stránke pochybujem, že by sa toľko ľudí včetne mňa dali takto nachytať tak nespoľahlivou spoločnosťou... preto ešte raz hovorím UŽ NIKDY NEOBJEDNÁVAŤ CEZ MALL.SK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil z nasledovného dôvodu: prišiel mi rozbitý!!!!.

IP adresa: 195.91.17.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
JD 10.06.2019
negativa
Obchod ani po opakovanej žiadosti, nie je schopný zaslať faktúru na tovar ktorý som už prebrala pred týždňom. Objednávku Vám rozdelia a každý tovar balia a posielajú ojedinele, a aj faktúry vystavujú na každý jeden produkt zvlášť.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 84.245.106.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
nespokojny zakaznik 22.05.2019
recenzia
ziadne plusy
negativa
na stranke zavadzaju, ze tovar je skladom, na co som sa dala oklamat. objednany tovar skladom urcite nebol, do dnesneho dna nebol doruceny, na infolinke dalsi klamari, vraj zavolaju. Do dnesneho dna mi nikto nezavolal spat, ako mi bolo slubene, ked som sa pytala, kedy tovar dodaju. cakala som takmer mesiac na dorucenie trampoliny, dnes ma uz presla trpezlivost, a objednavku som zrusila. nikdy viac.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil nakoľko nebola dodržaná dodacia doba.

IP adresa: 217.119.126.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Julia 06.05.2019
recenzia
ziadne
negativa
Radio bolo dodane s vyčnievajucim USB vstupom. Kedze nabijanie fungovalo, neriesili sme. Po vypadnuti USB vstupu nam reklamaciu zamietli, a co bolo absolutne nevhodne, ze vo vyjadreni boli vykricniky- asi na zvyraznenie ich "nazoru".... Mall nikdy viac.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Dodaný tovar bol poškodený.

IP adresa: 185.227.170.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Jana 02.05.2019
negativa
Pri tomto tovare sme si priplatili zaruku 3 roky navyse. Chceli sme reklamovat a prisli sme na to ze vobec zaruka nebola danej spolocnosti zaplatena. takze urcite neodporucam priplacat zaruku v tejto spolocnosti, popripade si to hned poriadne overit. Vyse pol roka neboli schopni tuto situaciu vyriesit(teda taky cas na reklamaciu) na opakovane moje telefonaty. A ziadne ospravedlnenie a kompenzacia uz vobec.A opakovane zlyhanie pri dalsej objednavke. Zadali sme platbu vopred a teda aj zaplatili a oni ziadaju pri prebrati tovaru dalsiu platbu. Ide o platbu cca 1000 eur. Spolocnost MALL je zrejme dost pochybna.

V tomto obchode nakupujem pravidelne. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 213.81.220.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Pavel 29.03.2019
recenzia
Pozor, urcite nekupujte cez Mall.sk. Su to zlodeji! Okradli ma, tovar nedodali, peniaze nevratili a nikdy nevratia. Objednavka zo zaciatku novembra! 104655935
negativa
Pozor, urcite nekupujte cez Mall.sk. Su to zlodeji! Okradli ma, tovar nedodali, peniaze nevratili a nikdy nevratia. Objednavka zo zaciatku novembra! 104655935

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 158.195.114.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Pepe 10.02.2019
recenzia
Leb minus
negativa
Vobec ma neinformovali a zlom produkte. Nic. Cele zle

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil nakoľko nebola dodržaná dodacia doba.

IP adresa: 37.58.5.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Ondrej 01.02.2019
negativa
2x objednany ten isty vyrobok, 2x nesplnena doba dodania. Obchod sa kryje za formulaciu, ze ide o partnersky predaj a predpokladanu dobu dodania. Podla sledovnia zasielky, trva "partnerovi" - firme Hilding Anders Česká republika minimalne 7 dni, kym od prijatia objednavky odovzda tovar prepravcovi - firme Toptrans, ktorej zas 4 dni trva kym tovar odosle z Ciech na Slovensko. Doba dodania 4-6 dni ani nahodou, nevedia ho zabezpecit. Suma sumarum, predpokladany termin dorucenia nedodrzany ani obchodom ani prepravcom. Zle zorganizovana spolupraca a zavadzanie zakaznika nerealnou dobou dodania.

Išlo o môj druhý nákup v tomto obchode. Tovar mi zatiaľ nebol dodaný, a sľúbený termín dodania už uplynul.

IP adresa: 176.102.96.*** |