HABYS® Masážna stolička Prestige-Reh (24 farieb)

HABYS® Masážna stolička Prestige-Reh (24 farieb)
HABYS® Masážna stolička Prestige-Reh (24 farieb)
it

Kliknite na odkaz stolička HABYS® Prestige-Reh a kúpte si tento produkt na našej novej stránke Fabulo.sk s výhodnejšími podmienkami. Na novej stránke Fabulo.sk si môžete užívať aj výhody ako sú napr. množstevné alebo vernostné zľavy. Extra ľahká hliníková masážna stolička HABYS® Prestige-Reh je určená na sedaciu ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Kliknite na odkaz stolička HABYS® Prestige-Reh a kúpte si tento produkt
na našej novej stránke Fabulo.sk s výhodnejšími podmienkami.
Na novej stránke Fabulo.sk si môžete užívať aj výhody ako sú napr. množstevné alebo vernostné zľavy.
Extra ľahká hliníková masážna stolička HABYS® Prestige-Reh je určená na sedaciu masáž; môžete ju používať v masážnom salóne, doma, v kancelárii či v obchodnom centre, ale aj v tetovacom štúdiu. Masážna stolička má pevný a jednoduchý rám, môžete ju ľahko zložiť. Opierka hrudníka, hlavy, ale i sedacia časť môžu byť nastavené v rôznych polohách, vďaka čomu stoličku ľahko prispôsobíte potrebám zákazníka.
Vďaka nastaviteľnej výške sedadla a nastaviteľnému uhlu môžete masážnu stoličku prispôsobiť výške, veľkosti a hmotnosti masírovanej osoby, a tak máte viacero možností na dosiahnutie chrbta, ramien a krku. Po zložení sa stolička ľahko prenáša, zmestí sa na zadnom sedadle auta. K masážnej stoličky Prestige Reh si môžete zvlášť prikúpiť puzdro pre ľahšie prenášanie. Poťah stoličky je odolný voči vode a olejom.
Masážna stolička sa dodáva v devätnástich farbách čalúnenia Vinyl Flex. Vzorkovník farieb viď nižšie. Pozor, farby sa môžu mierne odlišovať od skutočných.
Rozmery masážnej stoličky Prestige-Reh:
Šírka: 50 cm
Výška: 110-127 cm
Výška sedadla: 63-78 cm
Hmotnosť: 8,5 kg
Povolené zaťaženie: 150 kg
Aké sú rozdiely medzi masážnou stoličkou Prestige-Reh a Travello:
Prestige-Reh možno objednať v dvoch rôznych typoch čalúnenia spolu v 19 rôznych farbách
Prestige-Reh má väčší rozsah nastavenia
Prestige-Reh má výškovo nastaviteľné sedadlo pomocou teleskopického mechanizmu alebo plynového piestu
Prestige-Reh má transportné kolieska pripojené k rámu
Prestige-Reh je o 1,5 kg ľahší než Travello
Lakťová opierka u Prestige-Reh sa nastavuje v dvoch rovinách
Hlavnou podmienkou príjemnej masáže je, aby sa hosť umiestnil v dokonale uvoľnenej pozícii. Túto pohodu Vám dokáže zaistiť masážna stolička Prestige Reh a to pomocou nastaviteľných častí, ktoré zabezpečia dokonalé prispôsobenie sa ku klientovým potrebám. Pohodlie ďalej podporuje molitan vysokou hustotou a koženka odolná voči opotrebeniu. Prestige Reh stoličku môžete využívať intenzívne a môžete si byť istý, že Vám poslúži dlhé roky.
Masážne stoličky HABYS® sú vyrábané na zákazku, dodacia lehota daná výrobcom je cca 7-10 pracovných dní. Požadujeme platbu vopred v celkovej výške objednávky, zálohová faktúra Vám bude zaslaná po potvrdení objednávky.
Potrebujete stoličku HABYS ihneď? Opýtajte sa nás! Vždy držíme na sklade masážne stoličky HABYS v najžiadanejších farbách a s najpopulárnejsími príslušenstvami.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HABYS Masážna stolička Prestige-Reh (19 farieb) (485.00 €) na www.masaznelehatka.sk