HABYS® Mobile Matt s púzdrom

HABYS® Mobile Matt s púzdrom
HABYS® Mobile Matt s púzdrom
it

Kliknite na odkaz Mobile Matt s púzdrom a kúpte si tento produkt na našej novej stránke Fabulo.sk s výhodnejšími podmienkami. Na novej stránke Fabulo.sk si môžete užívať aj výhody ako sú napr. množstevné alebo vernostné zľavy. Masážna pomôcka Mobil Matt je veľmi praktické zariadenie umožňujúce vykonávať jednoduché ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Kliknite na odkaz Mobile Matt s púzdrom a kúpte si tento produkt
na našej novej stránke Fabulo.sk s výhodnejšími podmienkami.
Na novej stránke Fabulo.sk si môžete užívať aj výhody ako sú napr. množstevné alebo vernostné zľavy.
Masážna pomôcka Mobil Matt je veľmi praktické zariadenie umožňujúce vykonávať jednoduché masáže takmer v každom prostredí - potrebujete iba Mobile Matt a podperu (napr. stôl).
Vďaka ľahkej skladacie konštrukcii Mobile Matt je veľmi dobre prenosný. Hmotnosť len 3,1 kg! Dvojstupňová regulácia umožňuje nastavenie výšky podľa pacientovej postavy. Spolu s ochranným obalom ho môžete bezpečne prepravovať. Mobile Matt sa dodáva v rôznych variantoch a farbách čalúnenia, vzorkovník farieb viď nižšie.
Možno dokúpiť podložku pod ruky (+15 eur), ktorá zaistí extra pohodlie pacienta (fotku viď nižšie, v prípade záujmu nezabudnite uviesť na konci objednávky poznámku).
Rozmery:
Šírka: 32 cm
Hĺbka: 45 cm
Výška: 45-54 cm
Nosnosť: 150 kg
Hmotnosť: 3,1 kg
Masážne zariadenia HABYS® sú vyrábané na zákazku, dodacia lehota daná výrobcom je cca 7-10 pracovných dní. Požadujeme platbu vopred v celkovej výške objednávky, zálohová faktúra Vám bude zaslaná po potvrdení objednávky.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HABYS Mobile Matt s púzdrom (129.00 €) na www.masaznelehatka.sk