Masážna pomôcka HOP-SPORT Masážny valec Crossfit pre masáž a jogu 2 v 1 s taškou HS-001YG Čierny

HOP-SPORT Masážny valec Crossfit pre masáž a jogu 2 v 1 s taškou HS-001YG Čierny
Masážna pomôcka HOP-SPORT Masážny valec Crossfit pre masáž a jogu 2 v 1 s taškou HS-001YG Čierny
it

Masážne valce Crossfit pre masáž a jógu s taškou HS-001YG Čierne Fitness Rollers, čiže masážne valce Crossfit HS-001YG značky Hop Sport sú valce s univerzálnym využitím. Vo vnútri každého valca je tvrdé jadro a na vrchu EVA pena, ktoré sú zárukou bezpečnosti počas používania. Jadro poskytuje primeraný tlak a EVA pena ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 19778

Masážne valce Crossfit pre masáž a jógu s taškou HS-001YG Čierne
Fitness Rollers, čiže masážne valce Crossfit HS-001YG značky Hop Sport sú valce s univerzálnym využitím. Vo vnútri každého valca je tvrdé jadro a na vrchu EVA pena, ktoré sú zárukou bezpečnosti počas používania. Jadro poskytuje primeraný tlak a EVA pena chráni pokožku pred podráždením. Je určený pre ľuďí, ktorí sa aktívne venujú športu, pre trénerov a fyzioterapeutov. Masážne valce sú osvedčené fitness zariadenia v rehabilitačnom a prevenčnom tréningu.
Súprava zahŕňa aj tašku na jednoduché prenášanie a uskladnenie.
Súprava obsahuje: dva valce - 1 väčší valec (dĺžka 33,5 cm) a 1 menší valec (dĺžka 30 cm) a kryt (taška). Menší valec môžete vložiť do väčšieho, čo Vám uľahčí prenášania a skladovania.
Využitie valcov: rehabilitačné cvičenia, masáž, jóga, pilates, fitness, cross-fit.
Prostredníctvom aktívneho fasciálneho tréningu bude posilnené aj hlboké svalstvo, čo dáva napríklad väčšiu stabilitu Vašej chrbtici a zabraňuje bolestiam chrbta a zlému držaniu tela.
Výhody: zregenerované svaly, zrýchlená liečba úrazov a poranení, spevnené telo, znížená celulitída, úľava pri bolestiach chrbta, skorigované držanie tela.
Cieľom je uvoľniť svaly a zlepšiť prekrvenie ciev. Penový valec je taktiež vhodný na cvičenie, posilňovanie, ale aj na zbavenie sa celulitídy. Valce majú mnoho benefitov aj zo zdravotného hladiska:
prekrvujú cievny systém
zlepšujú pohyb
rýchlejšie regenerujú svaly a majú mnoho iných benefitov
V čom pomáhajú masážne valce?
Masážne valce slúžia na hydratáciu a uvoľňovanie stuhnutých a bolestivých svalov a spúšťacích bodov. Po tréningu sú Vaše svaly napäté, často boľavé a nie veľmi pohyblivé. Všetci vieme, že na dobrú regeneráciu potrebujú vodu, kyslík a živiny. Vďaka vyvíjanému tlaku pomáhajú v odbúravaní bolesti a stimulujú krvný obeh. Vďaka tomu sa svaly regenerujú oveľa rýchlejšie.
Ďalším plusom je to, že svalová bolesť po tréningu prejde oveľa rýchlejšie. Pre zvýšenie hydratačného efektu tkanív odporúčame pitie väčšieho množstva vody.
Technické údaje: 
Priemer: 10 cm (malý), 14 cm (veľký)
Dĺžka: 30 cm (malý), 33,5 cm (veľký)
Model: HS-001YG
Producent: Hop-Sport
Hmotnosť: 910 g (veľký), 480 g (malý)
Pri nákupe v našom obchode získavate:
rýchle doručenie
doklad o nákupe
záruku 24 mesiacov
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HOP-SPORT Masážne valce Crossfit pre masáž a jogu 2 v 1 s taškou HS-001YG Čierne (16.90 €) na hegen.sk