Masážny prípravok EKO MELEM EKObalzam PROTI BOLESTIAM, ANTUREUMATIKUM balzam 1x50 ml

EKO MELEM EKObalzam PROTI BOLESTIAM, ANTUREUMATIKUM balzam 1x50 ml
Masážny prípravok EKO MELEM EKObalzam PROTI BOLESTIAM, ANTUREUMATIKUM balzam 1x50 ml
it

Obsah EKObalzam EKObalzam STOP BOLESTIAM, ANTUREUMATIKUM, 50 ml Charakterisitka EKObalzam Balzam je určený na lokálne použitie. Účinok balzamu je založený na aktívnych rastlinných látkach. Balzam vyvoláva prekrvenie pokožky. Je ideálny na terapeutickú a relaxačnú masáž.  Reumatizmus je veľmi bolestivé ochorenie. Preto ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 8607000060731
    X31232
Obsah EKObalzam
EKObalzam STOP BOLESTIAM, ANTUREUMATIKUM, 50 ml
Charakterisitka EKObalzam
Balzam je určený na lokálne použitie. Účinok balzamu je založený na aktívnych rastlinných látkach. Balzam vyvoláva prekrvenie pokožky. Je ideálny na terapeutickú a relaxačnú masáž. 
Reumatizmus je veľmi bolestivé ochorenie. Preto často bez premýšľania siahneme po nesteroidných antireumatikách. Hoci nás zbavia bolesti i zápalu, nesú so sebou ruka v ruke aj vedľajšie účinky. Chemické prípravky narúšajú sliznicu žalúdka a škodia tráviacemu traktu. Možno vás prestanú bolieť kĺby, no pravdepodobne začnete pociťovať nevoľnosť, bolesti brucha či iné zažívacie ťažkosti. Jedna nepríjemnosť vystrieda druhú. Je to začarovaný kruh. Našťastie máte na výber. Radšej skúste zvoliť prírodnú cestu. Aj bez agresívneho zásahu do organizmu vás môže doviesť k zmierneniu bolesti. Ekobalzam je vyrobený z prírodných látok a môže sa používať dlhodobo. Jemným vtieraním prechádza cez všetky vrstvy kože a obkladá poškodenú chrupavku, čím zmierňuje bolesť a zlepšuje pohyblivosť kĺbov. Je určený na lokálne použitie pri bolestiach chrbtice, ischiase (zápale sedacieho nervu), reumatizme a iných zápaloch.
Zloženie EKObalzam
11 liečivých rastlín: rebríček obyčajný, skorocel väčší, nechtík, ľubovník bodkovaný, zemežlč, plavúň obyčajný, lastovičník
väčší atď. Za studena lisovaný olivový olej, kapsaicín, prírodný mentol, čistý rastlinný a včelí vosk a éterické oleje eukalyptu a levandule. 
Použitie EKObalzam
Nechtom palca prejdite po povrchu balzamu, tak aby Vám balzam zostal na nechte. Ten si potom presuňte na vrch ukazováka a aplikujte na boľavé miesto. Balzam jemne vmasírujte do pokožky po dobu 5 minút až do úplného vstrebania. Opakujte 3-4 krát denne.
Balzam aplikovať vo veľmi tenkej vrstve.
Príbalový leták EKObalzam
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

EKO MELEM EKObalzam STOP BOLESTIAM, ANTUREUMATIKUM balzam 50 ml (23.30 €) na etabletka.sk
Ekobalzam proti bolestiam antireumatikum balzam 50 ml (29.99 €) na www.drmax.sk
EKOBALZAM STOP BOLESTIAM, ANTUREUMATIKUM, 50 ml (24.87 €) na najlekaren.eu