TRÄUMELAND Detská matrac Mondbär, 140x70 cm

TRÄUMELAND Detská matrac Mondbär, 140x70 cm
TRÄUMELAND Detská matrac Mondbär, 140x70 cm
it

Kvalitný matrac Mondbär zaistí vašim deťom zdravý a spokojný spánok. Komfort ležanie a bodová elasticita je zaistená vďaka sójové pene kombinované s najjemnejším 100% prírodným latexom. Jadro má dobré odvetrávanie medzi jednotlivými komfortnými vankúšikmi aj skrz vertikálne vzduchové kanáliky v latexe. Matrac má ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Hĺbka cm 140 cm
  • Šírka 70 cm

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov T015082
Kvalitný matrac Mondbär zaistí vašim deťom zdravý a spokojný spánok. Komfort ležanie a bodová elasticita je zaistená vďaka sójové pene kombinované s najjemnejším 100% prírodným latexom. Jadro má dobré odvetrávanie medzi jednotlivými komfortnými vankúšikmi aj skrz vertikálne vzduchové kanáliky v latexe. Matrac má kojeneckú aj detskú stranu, spevnené okraje pre bezpečný nášlap a je vybavená poťahom Sleep Safety.
Matracový poťah Sleep Safety:
umožňuje nerušenú cirkuláciu vzduchu a tým zabraňuje nezdravému hromadeniu tepla zadržiava vlhkosť na povrchu a nenechá ju preniknúť do jadra matraca vďaka zapracovaným strieborným vláknam je prirodzene antibakteriálny poťah je snímateľný a možno ho prať na 60 ° C.
Rozmery: 140 x 70 x 11 cm
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TRÄUMELAND Detská matrac Mondbär, 140x70 cm (83.36 €) na www.anrdoezrs.net