Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie media convertory, mc port interface moduly (pim) ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Allied telesis, Cns network, Konami, Aten, Xtendlan a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
2012

Media Converter TP-LINK MC111CS RJ45 PORT 1, PORT 1 SC HLAVNÉ PARAMETRE Rýchlosť Autonegotiation pripojenia (10 / 100Mb / s) a automatické kríženie na porte TX Spínacie režimy full a half duplex ...

od 26.45
ponúka 13 obchodov Kde kúpiť
top 2
2011

Media Converter TP-LINK MC220L RJ45 PORT 1, PORT 1 SFP HLAVNÉ PARAMETRE Pracuje v plne duplexnom režime rýchlosťou 1000MB / s porty na oboch TX a FX Auto crossover na porte TX Zapnite prevodník ...

od 18.15
ponúka 14 obchodov Kde kúpiť
top 3
2012

Media Converter MC112CS WDM Fast Ethernet HLAVNÉ PARAMETRE Zhoda 802.3u 10 / 100Base-TX, 100BASE-FX Ponúka Link Fault Passthrough a Far End Fault minimalizovať straty signálu kvôli chybám pri ...

od 26.45
ponúka 14 obchodov Kde kúpiť
top 4
-15%
100 % 1 recenzia
2012

modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LS HLAVNÉ PARAMETRE Single mode modul MiniGBIC Spolupracuje s TL-SG3109 / 3216/3224, TL-SL3428 / 3452, TL-SG2109WEB / 2216WEB / 2224WEB, TL-SL2210WEB / 2218WEB / ...

od 11.69
ponúka 12 obchodov Kde kúpiť
top 5
2012

Media Converter TP-LINK MC200CM RJ45 PORT 1, PORT 1 SC Kľúčové vlastnosti: Pracuje v plne duplexnom režime rýchlosťou 1000MB / s porty na oboch TX a FX Auto crossover na porte TX Zapnite ...

od 32.68
ponúka 11 obchodov Kde kúpiť
top 6
2012

Media Converter TP-LINK MC210CS RJ45 PORT 1, PORT 1 SC HLAVNÉ PARAMETRE Pracuje v plne duplexnom režime rýchlosťou 1000MB / s porty na oboch TX a FX Auto crossover na porte TX Zapnite prevodník ...

od 32.23
ponúka 11 obchodov Kde kúpiť
top 7
2012

Media Converter TP-LINK MC100CM RJ45 PORT 1, PORT 1 SC HLAVNÉ PARAMETRE Rýchlosť Autonegotiation pripojenia (10 / 100Mb / s) a automatické kríženie na porte TX Spínacie režimy full a half duplex ...

od 26.92
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
top 8
-15%
2012

OPTIC MODULE TP-LINK TL-SM311LM SUPPORT full duplex HLAVNÉ PARAMETRE Podporovať plný duplex Podporuje plug-and-Play LED diódy signalizujú stav optického modulu Podporuje Pull-or-Plug Napájanie: ...

od 11.69
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
top 9
-22%
od 51.04
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 10
2012

Typ zariadenia Modulárny expanzná bázy - Tvar K upevneniu na regál - 2U - Napájanie AC 120/230 V (50/60 Hz) - Rozmery (ŠxHxV) 48.2 cm x 35.8 cm x 8.6 cm - Váha 8 kg Rozšírená specifikaceTyp ...

od 188.74
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
top 11
top 13
-6%
2018

1310nm transceiver s jedným režímom, Max. vzdialenosť 10 km, Podpora plne duplexného režimu, Konektor LC / UPC, 10Gbit / s ethrnetové pripojenie, Tvarový faktor SFP +, Možnosť pripojenia za ...

od 58.30
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
top 14
-20%
top 15
-25%
2016

Adaptér UBNT-F-POE Gigabit PoE s dodatočnou ochranou proti prepätiu EMI / ESD. Na rozdiel od iných PoE adaptérov, ktoré mu sama napájanie a signál cez kábel Ethernet. Vďaka tejto aplikácii je ...

od 21.27
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 16
-19%
2019

UF-MM-10G je multimode 10G SFP + modul pre prenos dát pomocou dvoch vlákien zakončenými LC konektory. Vlnová dĺžka (Tx/Rx) tohto modulu je 850nm a je vhodný pre spojenie až na vzdialenosť 300m. ...

od 317.12
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť