Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie media convertory, mc port interface moduly (pim) ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Allied telesis, Cns network, Aten, Ubiquiti, D-link a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
-8%
100 % 1 recenzia
2012

modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LS HLAVNÉ PARAMETRE Single mode modul MiniGBIC Spolupracuje s TL-SG3109 / 3216/3224, TL-SL3428 / 3452, TL-SG2109WEB / 2216WEB / 2224WEB, TL-SL2210WEB / 2218WEB / ...

od 11.69
ponúka 11 obchodov Kde kúpiť
top 2
-8%
2011

Media Converter TP-LINK MC220L RJ45 PORT 1, PORT 1 SFP HLAVNÉ PARAMETRE Pracuje v plne duplexnom režime rýchlosťou 1000MB / s porty na oboch TX a FX Auto crossover na porte TX Zapnite prevodník ...

od 16.63
ponúka 14 obchodov Kde kúpiť
top 3
-10%
2012

Media Converter TP-LINK MC100CM RJ45 PORT 1, PORT 1 SC HLAVNÉ PARAMETRE Rýchlosť Autonegotiation pripojenia (10 / 100Mb / s) a automatické kríženie na porte TX Spínacie režimy full a half duplex ...

od 24.59
ponúka 9 obchodov Kde kúpiť
top 4
-8%
2012

TP-Link MC200CM Gigabitový prevodník médií 1000TX / 1000FX MM SC 0,5 km TP-LINK MC200CM Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX ...

od 30.38
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
top 5
-7%
2012

Media Converter TP-LINK MC111CS RJ45 PORT 1, PORT 1 SC HLAVNÉ PARAMETRE Rýchlosť Autonegotiation pripojenia (10 / 100Mb / s) a automatické kríženie na porte TX Spínacie režimy full a half duplex ...

od 24.59
ponúka 12 obchodov Kde kúpiť
top 6
2012

Case TP-Link TL-MC1400 14-slotový šasi pre media Precízne vyrobený case rackového rozmeru (2U) určený pre 14 media konvertorov. Case je dodávaný vrátane aktívneho chladenia a napájania. Case ...

od 198.05
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
top 7
-7%
2012

Media Converter MC112CS WDM Fast Ethernet HLAVNÉ PARAMETRE Zhoda 802.3u 10 / 100Base-TX, 100BASE-FX Ponúka Link Fault Passthrough a Far End Fault minimalizovať straty signálu kvôli chybám pri ...

od 24.59
ponúka 12 obchodov Kde kúpiť
top 8
-11%
2012

Media Converter TP-LINK MC210CS RJ45 PORT 1, PORT 1 SC HLAVNÉ PARAMETRE Pracuje v plne duplexnom režime rýchlosťou 1000MB / s porty na oboch TX a FX Auto crossover na porte TX Zapnite prevodník ...

od 30.38
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
top 9
-15%
2012

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pre Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne ...

od 11.69
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
top 10
-16%
2018

1310nm transceiver s jedným režímom, Max. vzdialenosť 10 km, Podpora plne duplexného režimu, Konektor LC / UPC, 10Gbit / s ethrnetové pripojenie, Tvarový faktor SFP +, Možnosť pripojenia za ...

od 60.98
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 11
-15%
2013

TP-LINK TLMCRP100; Modul redundantného napájania zdroja TLMCRP100 je napájací modul so striedavým (AC) vstupom a jednosmerným (DC) výstupom. Je schopný konvertovať vstupné napätie 100240V 50/60 ...

od 63.38
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 12
-6%
top 13
2016

Adaptér UBNT-F-POE Gigabit PoE s dodatočnou ochranou proti prepätiu EMI / ESD. Na rozdiel od iných PoE adaptérov, ktoré mu sama napájanie a signál cez kábel Ethernet. Vďaka tejto aplikácii je ...

od 26.58
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 14
-14%
top 15
2017

UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první ...

od 29.45
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 16
-13%
2018

Príslušenstvo – 10Gbps, SFP+ 1× LC (Single-Mode), 1270, vlnová dĺžka 1330nm, BiDi 10km

od 155.68
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 17
-9%
2020

Typ produktu:Ostatné Technické parametry Typ produktu Ostatné

od 3.70
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 18
-17%