Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie media convertory, mc port interface moduly (pim) ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Allied telesis, Cns network, Aten, Ubiquiti, D-link a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
2012

TP-Link MC112CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,Tx:1310nm, Rx:1550nm, up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable MC112CS je média konvertor ...

od 25.19
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
top 2
2012

TP-Link MC200CM Gigabitový prevodník médií 1000TX / 1000FX MM SC 0,5 km TP-LINK MC200CM Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX ...

od 31.10
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
top 3
2020

SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (HP kompatibilní), Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor. Dosah 20km na single mode vlákně. Dosah ...

17.58
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 4
168.14
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 5
2012

TP-Link MC111CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,Tx:1550nm, Rx:1310nm, up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable MC111CS je média konvertor ...

od 25.75
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
top 6
2011

Media Converter TP-LINK MC220L RJ45 PORT 1, PORT 1 SFP HLAVNÉ PARAMETRE Pracuje v plne duplexnom režime rýchlosťou 1000MB / s porty na oboch TX a FX Auto crossover na porte TX Zapnite prevodník ...

od 17.99
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
top 7
2012

TP-Link MC100CM 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 2Km, switching power adapter, chassis mountable 10/100M RJ45 na 100M multi-mode SC fiber Converter, ...

od 28.90
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
top 8
2012

MiniGBIC/SFP Modul slúži ako rozširujúci modul pre switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pre Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektormi LC (Duplex). Dĺžka linky môže byť maximálne ...

od 11.96
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
top 10
2012

TP-Link MC210CS 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 15Km, switching power adapter, chassis mountable 1000Mbit. RJ45 na 1000Mbit. single-mode SC fiber ...

od 34.90
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
top 13
2019

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - Modul SFP+ vysílače - 10 GigE - multirežim LC - až 300 m - 850 nm (balení 20)

338.48
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 15
2012

Case TP-Link TL-MC1400 14-slotový šasi pre media Precízne vyrobený case rackového rozmeru (2U) určený pre 14 media konvertorov. Case je dodávaný vrátane aktívneho chladenia a napájania. Case ...

od 232.17
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 16
100 % 1 recenzia
2012

modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LS HLAVNÉ PARAMETRE Single mode modul MiniGBIC Spolupracuje s TL-SG3109 / 3216/3224, TL-SL3428 / 3452, TL-SG2109WEB / 2216WEB / 2224WEB, TL-SL2210WEB / 2218WEB / ...

od 13.36
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
top 18
-12%
2013

TP-LINK TLMCRP100; Modul redundantného napájania zdroja TLMCRP100 je napájací modul so striedavým (AC) vstupom a jednosmerným (DC) výstupom. Je schopný konvertovať vstupné napätie 100240V 50/60 ...

od 53.30
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť