TP-LINK MC100CM 100Mbit. optický konvertor

TP-LINK MC100CM 100Mbit. optický konvertor
TP-LINK MC100CM 100Mbit. optický konvertor
it

TP-Link MC100CM 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 2Km, switching power adapter, chassis mountable 10/100M RJ45 na 100M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 2Km. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi. K čemu slouží tento produkt MC100CM je média ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov MC100CM
    6935364030391
TP-Link MC100CM
10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 2Km, switching power adapter, chassis mountable
10/100M RJ45 na 100M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 2Km. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi.
K čemu slouží tento produkt
MC100CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC100CM, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC100CM podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.
Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19', automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX, automatické vyjednávání duplexního režimu na portu TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC100CM podporuje přenos dat pomocí multirežimového optického kabelu na vzdálenost až 2 km.
- Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX. - Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX. - Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. - Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km. - Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě. - Externí napájení
Hardwarové funkce
Fan Quantity
Fanless
Média konvertor a modul
Standardy a protokoly
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Základní funkce
Poloduplexní/plně duplexní režim přenosu pro port FX
Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x)
Poloduplexní řízení toku (Backpressure)
Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení
Porty
1 port 100M SC
1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)
Síťová média 10BASE-T
Kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)
Síťová média 1000BASE-T
Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)
Síťová média 1000BASE-FX
Multirežimový optický kabel
Indikátory LED
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Rozměry (Š*H*V)
94,5*73,0*27,0 mm
Napájení
Externí napájecí adaptér
Bezpečnost a emise
FCC, CE
Provozní prostředí
Provozní teplota: 0–40 ?
Neprovozní teplota: -40–70 ?
Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TP-LINK MC100CM Optický konvertor: 10/100Mbps RJ45 to 100Mbp multi-mode SC fiber Converter, Full-dup... (29.59 €) na www.mader.sk
TP-LINK MC100CM MC100CM (29.90 €) na www.tpd.sk
TP-LINK MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert. MC100CM (38.20 €) na www.elu.sk
TP-LINK MC100CM, media konvertor MC100CM (28.90 €) na datacomp.sk
TP-LINK MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert. (29.40 €) na www.hobbyelektrodom.sk