TP-LINK MC210CS

TP-LINK MC210CS
3x
TP-LINK MC210CS
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Media Converter TP-LINK MC210CS RJ45 PORT 1, PORT 1 SC HLAVNÉ PARAMETRE Pracuje v plne duplexnom režime rýchlosťou 1000MB / s porty na oboch TX a FX Auto crossover na porte TX Zapnite prevodník umožňuje zvoliť režim na porte FX Force (nútená rýchlosť) alebo Auto (automatické) Zvýšenie optickej prenosový dosah vlákien ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov MC210CS
    6935364030445
    AOTPMC210CS
    51722306
    34f747f1-7b4f-4f21-977a-6d348defb78d
Media Converter TP-LINK MC210CS RJ45 PORT 1, PORT 1 SC HLAVNÉ PARAMETRE Pracuje v plne duplexnom režime rýchlosťou 1000MB / s porty na oboch TX a FX Auto crossover na porte TX Zapnite prevodník umožňuje zvoliť režim na porte FX Force (nútená rýchlosť) alebo Auto (automatické) Zvýšenie optickej prenosový dosah vlákien do 15km LED diódy indikujú aktivitu sieťovej prevádzky externé napájanie POPIS MC210CS Media Converter umožňuje konverziu optického signálu 1000BASE-LX / LH signálu vykonávaná po medi 1000Base-T a v opačnom smere. Prevádzkované v súlade s normami IEEE802.3ab 1000Base-T a 1000BASE-LX IEEE802.3z / LH používa jednovidové optické vlákno s konektorom SC. MC210CS menič podľa špecifikácie dlhodobé optický prenos LX poskytuje vyššiu rýchlosť prenosu káblovej dát. Zariadenie prijíma a vysiela signál s vlnovou dĺžkou 1310 nm. Prevodník môže pracovať ako samostatné zariadenie, alebo môže byť uložený v skrini 19, TP-LINK. TX port má funkciu auto-crossover (Auto MDI / MDI-X). Na prednom paneli sú LED indikátory pre stav jednotky. MC210CS prevodník pomocou jednovidové optické vlákno prenáša optický signál na vzdialenosť 15 km. ÚDAJE Štandardy a protokoly IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x základné funkcie Riadenie toku dát v plne duplexnom režime (IEEE 802.3x) Zvýšenie rad optických prenosových 15km porty 1 port SC / UPC 1000M 1 1000M RJ45 port (Auto MDI / MDI-X) vlnová dĺžka 1310 Sieťový kábel 1000BASE-FX jednovidové vlákno Sieťový kábel 1000BASE-T UTP kabel kat. 5 alebo 5e (až 100m) STP EIA / TIA-568 100Ω (100 m) LED indikátory PWR LINK RX Rozmery (Š x D x H) 94,5 * 73,0 * 27,0 mm (3,7 * 2,9 * 1,1 palca) napájanie externé napájanie Maximálny príkon 5,5W Certifikácia FCC, CE, RoHS prevádzkové prostredie Prípustný rozsah teplôt: 0 ° C až 40 ° C (32 ° F ~ 104 ° F) Skladovacia teplota: -40 ° C až 70 ° C (-40 ° F ~ 158 ° F) Prevádzková vlhkosť: 10% ~ 90% nekondenzujúca Prevádzková vlhkosť pri uskladnení: 5% ~ 90% nekondenzujúca Súprava obsahuje: media konvertor TP-LINK MC210CS (kat. č 5987) DPH faktúru alebo príjmový záruka
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TP-LINK MC210CS Gigabitový optický konvertor , ( 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Conv... (36.45 €) na www.mader.sk
TP-LINK MC210CS MC210CS (37.90 €) na www.tpd.sk
TP-LINK Médiá konvertor MC210CS (53.75 €) na www.eltrox.sk
TP-LINK MC210CS 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps Single-Mode SC Fiber Converter, Full-duplex, Up to 15km (31.09 €) na www.mercateo.sk
TP-LINK MC210CS 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps Single-Mode SC Fiber Converter, Full-duplex, Up to 15km (33.47 €) na azpc.sk