TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod-rozširujúci

TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod-rozširujúci
TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod-rozširujúci
it

OPTIC MODULE TP-LINK TL-SM311LM SUPPORT full duplex HLAVNÉ PARAMETRE Podporovať plný duplex Podporuje plug-and-Play LED diódy signalizujú stav optického modulu Podporuje Pull-or-Plug Napájanie: Beží na vnútornom vypínačom napájanie Možnosť inštalácie zariadenia: TL-SG3109 / 3216/3224, TL-SL3428 / 3452, TL-SG2109WEB / ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 6935364030209
    TL-SM311LM
    51722309
    8294bf1a-312f-43fd-83a4-17953e192782
OPTIC MODULE TP-LINK TL-SM311LM SUPPORT full duplex HLAVNÉ PARAMETRE Podporovať plný duplex Podporuje plug-and-Play LED diódy signalizujú stav optického modulu Podporuje Pull-or-Plug Napájanie: Beží na vnútornom vypínačom napájanie Možnosť inštalácie zariadenia: TL-SG3109 / 3216/3224, TL-SL3428 / 3452, TL-SG2109WEB / 2216WEB / 2224WEB, TL-SL2210WEB / 2218WEB / 2428WEB / 2452WEB, TL-SL1351 gigabitové prepínače a nový TP-LINK POUŽITIE PRODUKT Fiber Optic Module TL-SM311 je navrhnutý tak, aby sa zvýšilo pokrytie a prenos inteligentných riaditeľných prepínačov niekoľko, alebo dokonca desiatok kilometrov, ktoré spĺňajú požiadavky na sieti. V závislosti na vašich požiadavkách siete a potrebou znížiť náklady, môžete zvoliť príslušné sieťové zariadenie, ktoré je pripojený k modulu optického vlákna. technické špecifikácie Štandardy a protokoly IEEE 802.3z, CSMA / CD, TCP / IP napájanie 3.3V kábel multimode vlákno typ vlákna 50 / 125um, alebo 62,5 / 125um multimode Maximálna dĺžka kábla 550 m prenosová rýchlosť 1,25Gb / s typ portu LC vlnová dĺžka 850nm Certifikácia FCC, CE prevádzkové prostredie Prípustný rozsah teplôt: 0 ~ 70 ℃ ℃ (32 ℉ ~ 158 ℉) Skladovacia teplota: -40 ~ 80 ℃ ℃ (-40 ~ 176 ℉ ℉) Prevádzková vlhkosť: 10% ~ 90% nekondenzujúca Prevádzková vlhkosť pri uskladnení: 5% ~ 90% nekondenzujúca Balenie obsahuje TP-optický modul LINK TL-SM311LM (kat. Č 5131) záruka DPH faktúru alebo príjmový
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TP-LINK SFP Module TL-SM311LM (31.25 €) na www.eltrox.sk
TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod-rozširujúci (11.48 €) na www.arco.sk
TP-LINK TL-SM311LM Multi-mode Fiber miniGBIC modul (TL-SM311LM) (14.65 €) na bestpc.sk
TP-LINK TL-SM311LM Gigabit SFP Module, Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 550/275m Distance (11.83 €) na www.mercateo.sk
TP-LINK TL-SM311LM Gigabit SFP Module, Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 550/275m Distance (12.18 €) na azpc.sk