Mikrofón CANON DM-E1 Stereo Microphone

CANON DM-E1 Stereo Microphone
8x
Mikrofón CANON DM-E1 Stereo Microphone
  • Mikrofón CANON DM-E1 Stereo Microphone
  • Mikrofón CANON DM-E1 Stereo Microphone
  • Mikrofón CANON DM-E1 Stereo Microphone
  • Mikrofón CANON DM-E1 Stereo Microphone
  • Mikrofón CANON DM-E1 Stereo Microphone
it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Zaznamenávajte filmy so špičkovou, zreteľnou zvukovou stopou pomocou tohto kvalitného stereofónneho smerového mikrofónu od spoločnosti Canon s kompaktným a ľahkým pištoľovým dizajnom a všestranným smerovým zachytávaním zvuku. Výhody - Externý stereofónny smerový mikrofón pre fotoaparáty EOS* - Široký frekvenčný ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 4549292065732
    1429C001
    1429C001AA
Zaznamenávajte filmy so špičkovou, zreteľnou zvukovou stopou pomocou tohto kvalitného stereofónneho smerového mikrofónu od spoločnosti Canon s kompaktným a ľahkým pištoľovým dizajnom a všestranným smerovým zachytávaním zvuku.
Výhody
- Externý stereofónny smerový mikrofón pre fotoaparáty EOS*
- Široký frekvenčný rozsah a vysoká citlivosť prinášajú bohatý a detailný zvuk
- Tri smerové režimy na záznam zvuku celej škály objektov
- Držiak chrániaci pred nárazmi a kryt proti vetru eliminujú neželaný hluk
- Kompaktný a ľahký dizajn umožňujúci jednoduché prenášanie
Detailné vlastnosti
Pozrite sa zbližša na produkt Canon Directional Stereo Microphone DM-E1
Externý mikrofón s puškovým dizajnom
Smerový stereofónny mikrofón DM-E1 sa vyznačuje puškovým dizajnom, pričom poskytuje vysokokvalitný zvuk videozáznamu. Jednoducho sa pripevňuje do pätice na príslušenstvo a zapája sa do 3,5 mm mikrofónového vstupu širokej škály kompatibilných fotoaparátov EOS*.
Bohatý a realistický zvuk
Zaznamenajte bohatý a realistický zvuk, napr. celý tonálny rozsah hudobného vystúpenia – od vysokých frekvencií huslí a fláut až po nízke frekvencie kontrabasov a basových gitár – s rozsahom záznamu 50 Hz až 16 kHz. Citlivosť –42 dB umožňuje zaznamenávať aj tie najtichšie zvuky.
Všestranné smerové funkcie
Obohaťte svoje video o pôsobivý zvuk vďaka trom režimom smerového záznamu. Jednoducho prepínajte medzi smerovými charakteristikami 90° a 120°, pomocou ktorých zaznamenáte vysokokvalitný stereofónny zvuk v priestoroch rôznych veľkostí, alebo použite puškový (monofónny) režim na zreteľné zaznamenanie osôb hovoriacich priamo pred fotoaparátom bez ruchov prostredia.
Vysokokvalitné zvukové stopy
Zaznamenávajte čistý zvuk vo vysokej kvalite bez neželaného hluku vďaka držiaku odolnému voči nárazom, ktorý eliminuje vibrácie fotoaparátu a objektívu, alebo vďaka pribalenému krytu proti vetru, ktorý do značnej miery redukuje hluk vetra v exteriéri. Odstup signálu od šumu 66 dB znamená menej šumu z ruchov v pozadí.
Jednoduché prenášanie
Kompaktná a ľahká konštrukcia zjednodušuje prenášanie mikrofónu, nech už pôjdete kamkoľvek. V kombinácii s fotoaparátom a objektívom vytvára šikovnú záznamovú jednotku, ktorá umožňuje pohodlné snímanie z ruky po dlhú dobu. Ľahká lítiová gombíková batéria znižuje hmotnosť na minimum.
*Neodporúča sa používať s modelmi EOS-1D Mark IV a EOS 550D, pretože neumožňujú ručné ovládanie hlasitosti mikrofónového vstupu
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CANON DM-E1 externý mikrofón (299.00 €) na www.aqt.sk
CANON DM-E1 smerový stereofónny mikrofón (299.00 €) na www.faxcopypro.sk
CANON DM-E1 (1429C001AA) (325.90 €) na www.alza.sk