AMICA AMGF20E1I mikrovlnná rúra

AMICA AMGF20E1I mikrovlnná rúra
2x
AMICA AMGF20E1I mikrovlnná rúra
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Elektronické riadenie Hlavnou výhodou tohto riešenia je schopnosť presne sa prispôsobiť. Vďaka elektronickému ovládaniu môžete presne naprogramovať pracovný čas zariadenia. 8 Automatické programy Automatické programy robia jedlo rýchlejšie a pohodlnejším. Stačí zvoliť správnu hmotnosť alebo počet porcií a misky a ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov AGDAMIKMW0057
    5906006031282
Elektronické riadenie
Hlavnou výhodou tohto riešenia je schopnosť presne sa prispôsobiť. Vďaka elektronickému ovládaniu môžete presne naprogramovať pracovný čas zariadenia.
8 Automatické programy
Automatické programy robia jedlo rýchlejšie a pohodlnejším. Stačí zvoliť správnu hmotnosť alebo počet porcií a misky a mikrovlnná rúra automaticky vyberie najlepšie parametre.
Funkcia rýchleho spustenia
Jediný pohyb a kachle sa uvedú do činnosti s maximálnym mikrovlnným výkonom. Okrem toho umožňuje ovládanie varenia jedla v krátkych časových intervaloch.
Multi Waves System
Špeciálny mikrovlnný difúzny systém zaručuje dokonalé rovnomerné zahrievanie riadu. Špeciálny dizajn interiéru mikrovlnnej rúry zaručuje, že mikrovlny sa dostanú presne do vnútra každej misky.
Detský zámok
Zabraňuje náhodnému uvedeniu do prevádzky. Aktivácia funkcie je signalizovaná špeciálnym ovládaním. Aktivácia zámku uzamkne všetky ovládacie prvky.
Rozmrazovanie času
Zabraňuje rastu baktérií. To sa dosiahne skrátením doby rozmrazovania v porovnaní s konvenčnými metódami.
Rozmrazovanie podľa hmotnosti
Samotná mikrovlnná rúra Amica určuje čas potrebný na rozmrazenie produktu podľa jeho hmotnosti.
5 úrovní výkonu
Úroveň výkonu v mikrovlnnej rúre sa dá nastaviť podľa toho, aké jedlo chceme pripraviť a koľko času máme. Okrem maximálnej, strednej, minimálnej a údržbovej úrovne je tiež užitočné používať funkciu časového rozmrazovania.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

AMICA AMGF20E1I mikrovlnná rúra (76.20 €) na www.mader.sk