Mobil HUAWEI P40 128 GB Silver

HUAWEI P40 128 GB Silver
7x
Mobil HUAWEI P40 128 GB Silver
 • Mobil HUAWEI P40 128 GB Silver
 • Mobil HUAWEI P40 128 GB Silver
 • Mobil HUAWEI P40 128 GB Silver
 • Mobil HUAWEI P40 128 GB Silver
it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Špičková čipová súprava Kirin 990 5G zmení tvoj pohľad na rýchlosť. Trojitý fotoaparát Leica Ultra Vision s vylepšenou umelou inteligenciou prináša revolúciu do fotenia a tvorby videa. Nechaj svoje videá a fotografie hovoriť za teba. Elegancia v spojení s prírodou Smartfón HUAWEI P40 odráža eleganciu prírody vo ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty HUAWEI P40
1, HUAWEI P40 128 GB Silver zobraziť
2, HUAWEI P40 128 GB Ice White zobraziť
3, HUAWEI P40 128 GB Black zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

Procesor

 • Počet jadier procesoru 8
 • Pracovná frekvencia procesora 2.86 GHz

Pamäte

 • Užívateľská pamäť 128 GB
 • Operačná pamäť 8.19 GB
 • Maximálna veľkosť pamäťovej karty 256 GB
 • Typ SIM karty nano sim

Display

 • Typ dotykovej obrazovky Kapacitné
 • Hustota pixelov 431 ppi
 • Uhlopriečka 6.1 "
 • Rozlíšenie displeja v pixeloch 2340x1080
 • ok
  Dotykový displej

Multimédiá

 • ok
  MMS
 • ok
  Prehrávanie MP3
 • nie
  Rádio

Rozhrania

Dizajn

Fotoaparát

 • Rozlíšenie snímača 50 Mpx
 • Typ blesku LED
 • ok
  Automatické ostrenie
 • ok
  Prisvetľovacia dióda

Dáta

 • ok
  GPRS
 • ok
  EDGE
 • ok
  UMTS
 • ok
  LTE
 • ok
  5G
 • ok
  HSCSD
 • ok
  3G

Batéria, výdrž

 • Maximálna doba hovoru 800 min.
 • Kapacita batérie 3800 mAh
 • Typ batérie Li-Ion

Ostatné

 • nie
  Plus
 • Kód medzinárodnej ochrany IP IP53
 • Hmotnosť 175 g
 • Kódy predajcov SP-P40128DSTOM
  6901443376926
  huap405gds8128sieu
  6901443378982
Špičková čipová súprava Kirin 990 5G zmení tvoj pohľad na rýchlosť. Trojitý fotoaparát Leica Ultra Vision s vylepšenou umelou inteligenciou prináša revolúciu do fotenia a tvorby videa. Nechaj svoje videá a fotografie hovoriť za teba.
Elegancia v spojení s prírodou
Smartfón HUAWEI P40 odráža eleganciu prírody vo farbách Deep Sea Blue, Ice White, Blush Gold a Silver Frost. Reflexný matný povrch predstavuje vnútorný pokoj v každom odtieni.
Preskúmaj svet. Vytvor vlastný príbeh
Nikdy neprestávaj skúmať život a vytvárať príbehy. TrojitýLeica Ultra Vision fotoaparát funguje ako jednotný systém a umožní ti fotografovať vo dne aj v noci. Nemusíš brať ohľad na to, či je objekt blízko alebo ďaleko. Jednoducho zachyť to, čo vidíš a vyjadri to, čo cítiš.
Pozrite sa, dotknite sa, pocíťte. Plné vzrušenia.
Elegancia v spojení s prírodou
Smartfón HUAWEI P40 odráža eleganciu prírody vo farbách Deep Sea Blue, Ice White, Blush Gold a Silver Frost. Reflexný matný povrch predstavuje vnútorný pokoj v každom odtieni.
Preskúmaj svet. Vytvor vlastný príbeh
Nikdy neprestávaj skúmať život a vytvárať príbehy. TrojitýLeica Ultra Vision fotoaparát funguje ako jednotný systém a umožní ti fotografovať vo dne aj v noci. Nemusíš brať ohľad na to, či je objekt blízko alebo ďaleko. Jednoducho zachyť to, čo vidíš a vyjadri to, čo cítiš.
Vlastnosti fotoaparátu
Hlavný fotoaparát SuperSensing s rozlíšením 50 Mpx
Snímač Ultra Vision s veľkosťou 1/1,28 palca
Sústava farebných filtrov RYYB
Osemnásobné fázové zaostrovanie
Silné svetlo a detaily pre dokonale jasnú fotografiu.
Ultra širokouhlý fotoaparát s rozlíšením 16 Mpx
Ultra širokouhlé fotografovanie
Makro fotografia len zo vzdialenosti 2,5 cm
Preskúmaj svet z rôznych uhlov.
Teleobjektív s rozlíšením 8 Mpx
3x optický zoom1
5x hybridný zoom2
30x maximálny zoom
Zachyť krásu v diaľke.
Súčasťou smartfónu je špičkový snímač s veľkosťou 1/1,28 palca s mimoriadne veľkými 2,44 μm pixelmi. Spolu so sústavou farebných filtrov RYYB prináša vysoký dynamický rozsah a nízke skreslenie. Hlavný fotoaparát s rozlíšením 50 Mpx podporuje technológiu Pixel binning 4-v-1 a osemnásobné automatické zaostrovanie nanovo definuje jasné fotografie s presnými detailami, bez ohľadu na zložitosť scény a svetelné podmienky. Nástroj HUAWEI XD Fusion Engine s vylepšenými systémami sprocesovania obrázkov a neurálneho procesora je schopný rýchlo spracovať obrovské množstvo informácií. Takisto vie zvýšiť jas na úrovni pixelov pre každú fotografiu, a to cez deň aj v noci.
Každá časť rozpráva ďalší veľký príbeh
Vychutnaj si nádherný pohľad na okolie s hlavným fotoaparátom s rozlíšením 50 Mpx. Presne tak, ako to vidia tvoje oči, ale s ohromujúcimi detailami. Zväčši akúkoľvek malú časť snímky a získaš ďalšiu skvelú fotografiu s bohatou textúrou a farbou.
Na úžasne ostré zábery nepotrebuješ veľa svetla
Vďaka snímaču HUAWEI Ultra Vision môžeš aj v tme zachytiť sebavedomý úsmev, nádherné šaty či fascinujúcu nočnú panorámu. To všetko s vynikajúcim osvetlením, ostrými farbami a nízkym skreslením. Objav nové príbehy v každej fotografii.
Rôzne zaostrenie. Rôzne príbehy
Smartfón HUAWEI P40 ponúka 3x optický zoom a maximálny zoom 30x, ktorý ti umožní zachytiť scénu v rôznych vzdialenostiach. Najprv si pozri pohľad z diaľky, potom jeho menšiu časť a nakoniec niečo, čo si si predtým nevšimol. Stále rovnaká scéna, ale rôzne príbehy.
Poď bližšie. Je to stále lepšie a lepšie
Objavovanie najjemnejších detailov zo vzdialenosti 2,5 cm ešte nikdy nebolo tak pôsobivé. Vďaka makro objektívu môžeš pozorovať zložité vnútorné časti hodiniek, jemné krídla hmyzu alebo exotické vzory obrazov.
Smartfón HUAWEI P40 využíva výhody hlavného fotoaparátu Ultra Vision a senzoru Multi-Spectrum Colour Temperature so zdokonaleným algoritmom umelej inteligencie. Vďaka tomu dosahuje až o 45 % lepšie vykreslenie farieb a dokáže presne analyzovať a oddeliť pozadie od ľudí. Vďaka vylepšeniu pixelov vie obnoviť pôvodný vzhľad s vynikajúcim osvetlením, prirodzenými farbami a ostrými detailmi. Budeš vždy pripravený zachytiť vysoko profesionálne fotografie pre kohokoľvek, kedykoľvek a v každom prostredí.
HUAWEI Golden Snap Najlepšia snímka podľa umelej inteligencie
Umelá inteligencia pomáha pri pohybe rozpoznať držanie tela a výrazy. Využíva pohyblivú snímku v rozlíšení 4K v trvaní približne 1,7 sekundy3. Následne funkcia v galérii odporučí 1 až 3 nalepšie snímky.
HUAWEI Golden Snap Odstránenie osôb z fotografie
Nechaj umelú inteligenciu odstrániť náhodných okoloidúcich na smímke4 kombináciou viacerých záberov do jedného. Výsledkom bude čisté pozadie, ktoré umožní vyniknúť hlavnému objektu.
HUAWEI Golden Snap Odstránenie neželaných odrazov
Nedovoľ, aby odraz svetla zničil dobrú fotku. Prejdi do Galérie a rôzne funkcie s podporou umelej inteligencie ti pomôžu opraviť fotografie odstránením konkrétnej vrstvy.
Objav mimoriadnu rýchlosť vďaka prvej integrovanej čipovej sade 5G SoC5 na svete - Kirin 990 5G. Vďaka technológii 7 nm+ EUV a inovatívnej architektúre procesoru dosahuje smartfón HUAWEI P40 perfektnú plynulosť systému. Ohromí ťa vynikajúci výkon grafickej karty Mali-G76 MC16, bezkonkurenčné spracovanie obrazu a pokročilá umelá inteligencia.
Inovatívna architektúra procesora prináša vysokú energetickú účinnosť. Alokačný mechanizmus s umelou inteligenciou lepšie využíva batériu s kapacitou 3 700 mAh, vďaka čomu sa môže smartfón pochváliť perfektným výkonom a dlhšou výdržou na jedno nabitie.
Nabíjačka 22,5 W HUAWEI SuperCharge
Daj si kávu a relaxuj. Keď budeš pripravený ísť, tvoj telefón bude úplne nabitý.
Tvoja tvár je tvoje heslo
Funkcia Odomknutie tvárou presne rozpozná prvky tvojej tváre, aby mohla odomknúť obrazovku alebo získať prístup k súkromnej aplikácii. Bez ohľadu na to, či je prostredie svetlé alebo tmavé, odomknutie prebehne rýchlo a spoľahlivo.
Dobre chránené aplikácie
Aby sme zaistili bezpečnosť každej aplikácie v HUAWEI AppGallery, vytvorili sme komplexný systém, ktorý zahŕňa overenie totožnosti vývojára, 4-stupňové bezpečnostné overenie, zabezpečenie sťahovania/inštalácie a ochranu spustených aplikácií.
Nečakaná zábava s hovormi v HD rozlíšení
Aplikácia HUAWEI MeeTime sa postará o stabilný výkon zvuku a videa vo vysokou rozlíšení aj na iných zariadeniach HUAWEI12. A to aj pri slabom osvetlení alebo zlom spojení. Navyše môžeš zdieľať obrazovku a pomôcť tak svojej rodine či priateľom vyriešiť problémy s telefónom - napríklad tak, že im ukážeš riešenie krok po kroku. V spolupráci so športovou kamerou alebo konferenčným kamerovým systémom si môžeš vychutnať telefonovanie, produktívne stretnutia a rôzne pohľady na zábavu.
Bezproblémová spolupráca na viacerých obrazovkách
Ide o viac, ako len zlúčenie telefónu s prenosným počítačom. Teraz môžeš pomocou aplikácií v notebooku otvárať súbory v telefóne na úpravu alebo priamo telefonovať prostredníctvom mikrofónu, reproduktorov a kamery na notebooku. Od softvéru až po hardvér – dve zariadenia sa bezproblémovo spoja do jedného.
Jednoduché skratky pre rozdelené rozhrania
Mierne potiahni prstom z prava a prispôsob si skratky pre svoje aplikácie. Ak dostaneš správu, jednoducho na ňu klikni a odpovedz v malom plávajúcom okne bez nutnosti prepnúť aplikáciu.
Niekoľko zariadení, jediný ovládací panel
Jednoduchým potiahnutím prstom z ľava v spodnej časti aktivuj ovládací panel na správu všetkých inteligentných zariadení v okolí15. Môžeš napríklad priamo premietať obrazovku telefónu na tablet alebo PC, začať spoluprácu na viacerých obrazovkách alebo zapnúť reproduktory.
Technický popis
Displej
Displej: 6,1" OLED, 16,7M
Rozlíšenie displeja: OLED, 2340 x 1080 px
Procesor
Procesor: AP model: Kirin990
Počet jadier: 8
Frekvencia jadra: 2 x Cortex-A76 2,86
Ghz, 2 x Cortex-A76 2,36 Ghz, 4 x
Cortex A55 1,95 Ghz
Pamäť
Operačný systém: Android 10.0
Operačná pamät: 8 GB
Interná pamät: 128 GB
Podpora pamätovej karty: Áno - Nano
Memory Card 2 - max.256GB
Fotoaparát
Zadný fotoaparát: 50MP Ultra Vision
Camera (Wide Angle, f/1.9) + 16MP
Ultra-Wide Angle Camera (f/2.2) + 8MP
Telephoto Camera (f/2.4, OIS)
Predný fotoaparát: 32MP Selfie Camera
(f/2.0)
Mobilné siete
Štandardy mobilných telefónov: GSM,
HSPA, LTE, 5G
Konektivita
Bluetooth: BT5.1
Wi-Fi: Áno 802.11 b/g/n/a/ac 2.4G/5G
Hz
Verzia USB: (Typ C)
Podpora NFC: Áno
Systém určovania polohy: GPS, AGPS,
Glonass, Galileo, QZSS
Dalšie funkcie
Dual SIM / typ SIM karty: Áno (2x nano
SIM)
Fingerprint sensor
Proximity sensor
Ambient light sensor
Digital compass
Gravity sensor
Gesture sensor
QuickCharge 22,5W
Kapacita batérie: 3 800 mAh
Rozmery
Výška: 148,9 mm
Šírka: 71,06 mm
Hĺbka: 8,5 mm
Hmotnosť: 175 g
Obsah balenia
Telefón
Adaptér pre nabíjanie
USB C kábel
Rýchly návod
Pomôcka na vybratie Sim karty
Záručný list
Obsah balenia
Telefón
Adaptér pre nabíjanie
USB C kábel
Rýchly návod
Pomôcka na vybratie Sim karty
Záručný list
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Huawei P40 (HMS) 5G (SP-P40128DSTOM) sivý (549.00 €) na www.datart.sk
Huawei P40, 128 GB, Dual SIM, strieborný SP-P40128DSTOM (697.75 €) na datacomp.sk
Huawei P40 Dual SIM 8 GB/128 GB Silver Frost (465.61 €) na www.mobilplus.sk
HUAWEI P40 6,1" 8/128 GREY (479.00 €) na www.planeo.sk
Huawei P40 5G, 8 GB/128 GB, Grey (679.80 €) na www.mall.sk